2 Aralık 2012 Pazar

hayattaki bazı konular ve erkek meme uçları

ben bezen öyle kendime kendime, acaba şu an ölsem nasıl ölürdüm? diye merak ettiğim için ölü taklidi yapıyorum oracıkta. bi süre vücudumu tamamen yerçekimine bırakıp öylece kalıyorum. bazen gözüm açık ölüyorum bazen kapalı. haa demek böyle ölüyormuşum diyor sonra diriliyorum.

bizim baba tarafının çok ilginç konuşma şekillleri var. şimdi bunlardan bi örnek vereceğim. "bugün kemal'in dükkanının açılışı varmışımış." mış geçmiş zaman da o ikinci mış... o ne? o ne amınagoyum o ne? nasıl bi zaman varmışımış? geçmiş zaman içinde kaybolmuş, yaşanamamış bir zaman gibi adeta.

ben küçükken bugünün gazetesinden dünkü bulmacanın cevaplarına bakıp dünkü gazetedeki bulmacaları hiç üşenmeden öyle baka baka dolduran bi insandım lan. resmen böyle bi insandım. bi insanın yapabileceği en sapıkça şeylerden biridir bence bu.

biz erkeklerin meme uçlarının olması bana çok gereksiz ve saçma geliyor. erkek meme ucundan çok tiksiniyorum ben. kendi meme ucumu bile görmeye tahammül edemiyorum yemin ederim. hele bir başkasının ki. aman aman. hele bir de uzakdoğulu erkeklerin meme uçları... böyle bi siyahımsı gibi oluyor onlarınki. kusmanın eşiğine geliyorum resmen. yani neden var ya neden. anatomiyle ilgili pek bi bilgim yok ama pek bi işlevi olduğunu da düşünmüyorum. olmasa da olurdu gibime geliyor. çok iğrenç lan. o ne öyle allasen. düşündükçe bi tuhaf oluyorum. en iyisi düşünmeyeyim. sahi neden düşünüyorsam.

6 yorum:

JG dedi ki...

şu bloga girince derdim tasam kalmıyor, ota boka sırıtan bi' insan haline geliyorum niyeyse.

Eternal dedi ki...

geçmiş zaman içinde kaybolmuş, yaşanamamış bir zaman gibi adeta.
adsfdffgfgh diye güldüm buna

o değil de siyahımsı meme uçlu uzakdoğulu nerde gördün yahu? ben niye görmedim? ha?!
he erkekler de emzirebilir bu arada.

stickman dedi ki...

JG, sıkıntılar, acılar, hastalıklar, vahşet, kısacası bir ton dertle dolu şu dünyada bi insanı sırıttırabiliyorsam ne güzel bişey.

Eternal, aslında siyahımsı meme uçlu uzakdoğulu aramana gerek yok, herhangi bir uzakdoğulu erkeğe baksan bunu rahatlıkla görebilirsin. sen de görmüşsündür merak etme. hatırlamıyorsundur. şu dünyada herkes en az bir çift siyahımsı uzakdoğunu erkek meme ucu görmüştür. en basitinden gangnam style klibini düşün. izlemeyen tek bi insan kalmadı. o klipte var. son söylediğin cümleyi de duymamış olayım. çünkü bi kere öyle bişey yaşandı bi daha olsun istemiyorum. bebeklere bu yapılmamalı. http://www.youtube.com/watch?v=6OkcucXIuVI

Dr.Ceykıl dedi ki...

sorun erkeklerdeki "meme"ler ise, kulak memesi de pek bi fonksiyonel değil. elin değmişken onu da aldıralım ordan. boşuna yer işgal etmesin.

stickman dedi ki...

Dr.Ceykıl, sorun memelerde değil. sorun meme uçlarında. uçları olmayan memelerle ilgili herhangi bir şikayetim yok. uçları olmadığı sürece memeler beni rahatsız etmiyor. yeterki uçları olmasın, tüm memeler kardeştir.

.. dedi ki...

Sen beni kahrımdan öldürceksin :D Kapatamıyorum ağzımı gülmekten.