26 Temmuz 2009 Pazar

bunlar yaşanıyor! yaşanıyor!

film sonu müziklerine bayılırım. film biter ve ben yazılar tamamen bitene kadar dinlerim. hele film güzelse ve o bitiş müziği ne kadar dandik olursa olsun o an size dünyanın en müthiş şarkısı gibi gelir. belki başka bi yerde başka bi zamanda dinleseniz tahammül edemeyeceğiniz bişeydir o. ama akar gider güzel filmin sonunda. ben ki bu akışı engelleyemem, yazılar bitmeli, o dolby dijital olsun, fujifilm olsun, sponsorlar olsun, hepsini, o logoların hepsini görmeliyim.

stickman bey, siz evet siz, nasılsınızsız?
malum iş ortamlarındaki hitap şekilleri bellidir efenim. bey, hanım, siz. gayet güzel. fakat fakat takıldığım nokta şu adamım. o hanımlı beyli konuşanlar iki dk sonra, hiç bir koşulun değişmemesine rağmen "allah senin gocana sabır virsin gııız" , "ay yaşlı kurt seni, hınzır", "lan ne ya..ak kafalı adamsın" "hasstir g.t , "du, sen duu, ben yarın gucaama oturdayımda onu görür o, gucağa oturtacam seni, bu .mcık beyinliler hep böyle işte stickman" sonra yine birden bire, "y bey şu dosyayı gönderdiniz mi? hayır onu z bey gönderecekti. y bey, sizi z hanım çağırıyor, x hanım iyi akşamlar, stickman bey siz bugün nasılsınızsız siz?" deli misiniz ulan? yok allah kocana sabır versin, yok cinsel içerik göndermeli şakalar filan. adammı oldunuz lan lafın sonuna hanım-bey koyunca. artisler.

3 yorum:

bossa nova dedi ki...

merhaba stick bey; blog kaydı ayağını kırdı nan hehihöhöhöh!!

not: yukarıdaki yazıyı yazan şahıs stick tarafından dövülerek 8.kat balkonundan aşağı atılmıştır. kendisi mucize eseri kurtarılmıştır. hastaneye giderken ağzından şu laflar dökülmüştür:

'stick bey senin ağzına sıça...'
-yok yok gerisini getiremiyo bayılmış orda-

Adsız dedi ki...

Ben de is ortaminda devamli dizilerle konustuklari gibi konusulur sanirdim. Baya bi Fransiz kalmisim haberim yok haha.

stickman dedi ki...

aaa naptın bossa nova şiddet dolu bi insanımmışım gibi yansıtmışın beni. kafanı suya sokarım boğarım seni. yada gözüne taş atarım, gözün acır :p

ara ara öyle olmuyolar değil asi yeah, bu anlattığım adamlar bi anda dünyanın en entellektüel insanından daha süper konuşabiliyo ama delirmiş işte naparsın.