31 Ağustos 2010 Salı

karaibrahimgil

soyadımın KARAİBRAHİMGİL olmasını isterdim. çok belalı bi sülaleden geliyo gibi gösterir insanı. mesela bi yerde oturan bi grup insan benim geldiğimi görüyolar ve aralarında şöyle bi konuşma geçiyo; aaa stickman geliyo, aman abicim hemen gidelim, başımıza bela olur. karaibrahimgillerden bu stickman. çok bela adam. valla harcar bizi... gibi. aslında soyadım gerçekten KARAİBRAHİMGİL olsa, hiç böyle bişi olmaz. neden? diyeceksiniz siz şimdi. dediniz mi? dediyseniz cümleye devam edin. (demediyseniz defolun gidin burdan) hepsi Nil Karaibrahimgil'in suçu. yok efendim kek yaptı, yok efendim bütün kızları topladı bi araya. tek taştır bilmem nedir bi olaylara girdi. sertlikten eser bırakmadı babalar gibi soyadında. şimdi şu yukardaki konuşmaları tekrar düşünün. stickman uzaktan belirir ve bu gruba doğru yürüyodur. ve konuşmalar başlar; hişşş bakın lan karaibrahimgillerden stickman geliyo. ahaha kek yaptın mı laaan stickmaaan. kekçi. toplandınız mı lan bütün kızlar. toplanın gelin gelin kek yiyelim hep beraber... gördünüz işte. bitirdi gül gibi soyadı. ah ulan nil. durduk yere sinirlendirdin beni.

8 yorum:

Ufuk Canlı dedi ki...

"hişşş bakın lan karaibrahimgillerden stickman geliyo. ahaha kek yaptın mı laaan stickmaaan. kekçi. toplandınız mı lan bütün kızlar. toplanın gelin gelin kek yiyelim hep beraber..."

hahaha.. güldürdü beni bu kısım :)

Finduilas dedi ki...

karaibraimgiller bu yazıyı okuduktan sonra aile meclisini toplamış. nil'in kalemini kıracaklarmış diye duydum. hayırlısı.

reyhane dedi ki...

Katılıyorum..Ben de hep soyadımın oğulları ile bitmesini isterdim..

Pandora dedi ki...

Ahahah harikasın :D

stickman dedi ki...

yazının geri kalanını boşa yazmışım desene Ufuk Canlı :)

Findu, benim kulağıma da Nil'i şimdiki kocasından boşayıp Serdar Ortaç ile evlendireceklermiş gibi bişeyler geldi ama inanmak istemedim. çünkü seninde hak vereceğin üzere bu çok ağır bi ceza olur Nil için. kaldıramaz kızcağız.

reyhane, ben oğullarından çok ordaki karaibrahim ismine odaklandım aslında. düşünsene kara ibrahim diye biri var ve kimse bu adamın sessiz sakin bi adam olduğunu düşünmez :D oğulları da iyi tabi, kalabalık gösterir :D

Pandora biliyorum beybi, teşekkürler ;)

win-dy dedi ki...

:))

D!mple Rock dedi ki...

kesnlkle gzel tespit. bana da pek belalı geldi okuyunca

Ashley dedi ki...

:))