19 Ocak 2012 Perşembe

kanepeye uzandım ve olaylar gelişti

geçenlerde bi gün telefon çaldı. türk telekom arıyor. yeni bi internet kampanyamız var, çok uygun bir fırsat. haa siz zaten ttnetliymişsiniz bu fırsattan yararlanamazsınız!... dediler. ulan siz deli misiniiiiizz divane misiniz? beni aradılar ve böyle dediler lan. ben tek kelime bile etmedim. kendi kendilerine bişiler yapıyolar ama anlamadım. canları çok sıkılıyor galiba.

geçen gün bi ayakkabı reklamı gördüm. zayıflatma ayakkabısı. hah işte ben onun metin yazarıyla buluşup bişeyler konuşmak istiyorum. şey diyor; bu ayakkabıyı evin içinde, pazara giderken, arkadaşlarınızla gezerken, işe giderken ve hatta hafta sonu yürüyüşlerinde bile giyebilirsiniz... VE HATTA HAFTASONU YÜRÜYÜŞÜ... ulan sanki haftasonu yürüyüşü yapmak o saydıklarından çok çok zor, çok çok imkansız bişeymiş gibi. inanılmaz sinirlendim lan.

hani rüyalarımızda tanımadığımız kişiler görürüz ya. ha işte onların hepsiyle daha önce mutlaka bi yerde karşılaşmışızdır, yolda yürürken yanımızdan geçen biri, tramvayda giderken dışarda gördüğümüz insanlar gibi gibi gibi. yani mutlaka bi yerde görmüşüzdür onu. ben demiyorum bunu bilim diyor. beynimiz yeni birini yaratamaz ya hani işte burdan yola çıkarak biz de hiç tanımadığımız pek çok insanın rüyasına değişik değişik şekillerde girmiş olabiliriz lan. bu harika bişi değil mi. bence süper. acaba beni kimler nasıl görmüşlerdir rüyalarında çok merak ediyorum.

3 yorum:

A-H dedi ki...

valla ruyalarima hic cop adam girmedigi icin seni gormemisim diyebilirim :D

Daçe dedi ki...

oha rüya olayı "harbi lan" oldum :/

stickman dedi ki...

A-H zaten çöp adam olarak girsem bile rüya bu sonuçta. ortamda biraz bulanık bi görüntü olacak. o bulanıklıkta da çöp adam nasıl gözüksün. bu durumdan şunu çıkartabiliriz ki; belki gördün ama farkedemedin bulanıklıktan. olabilir.

Daçe, demi lan! düşündükçe daha da acayip yerlere gidiyor. mesela birileri rüya anlatırken, adamın biri beni kovalıyordu, adamın biri beni bıçakladı filan diyor. ordaki adam ben olabilirim. daha neler neler.