17 Mart 2012 Cumartesi

saatlerimizi ayarlayalım

hepimizin evinde saatler vardır. normaldir bu. sonuçta saate bakan insanlarız. bu saatler kendi kendilerine bazen geri kalır, bazen de durur. bunlar olabilir. saattir sonuçta ama bizde öyle bir saat var ki.. allahın cezası mıdır nedir... saat ileri gidiyor yav. 7-8 dakika ileri gidiyor. düzeltiyoruz yine gidiyor. bu saati kim yaptıysa zaman kavramıyla ilgili ciddi sorunları var veya belki de zamanı bizden hızlı yaşıyor?! ama dur lan! şu an aklıma çok korkutucu bişey geldi. belki o saatin durduğu yerde değişik bir boyut, hava veya manyetik alan filan gibi bişeyler olabilir!.. odanın kuytu bi köşesinde duruyor. oha... oha şu an baya tırstım ben.

4 yorum:

Çiğdem dedi ki...

evden atılacak bir garip nesne daha desene :) ama inan bende tırstım, bir şey yapmalı deney vs. buna değer sanki, gelişmeleri haber et :)

stickman dedi ki...

gün içinde korku dolu gözlerle ona sık sık bakıyorum. 7-8 demişim ama tam 12 dakika önde bu saat. anlamadığım şey, 12 dakika öne gidiyor saat ama sonra o süreyi koruyor. daha fazla ileri gitmiyor yani. 12 dakikayı geçse ve sürekli öne gitse, bu süre sürekli artsa tamam dicem ama insanı çıldırtacak bişey bu.

~♥ Nurs..~ dedi ki...

:) Korkmak için bahaneler üretmek böyle olsa gerek. Bir teoride benden mekaniği bozulmuş, dişlilerinden bir kaç tanesi kırılmış ve ondan atlaya atlaya gidiyor olabilir. sevgiler.

stickman dedi ki...

peki sana saatin mekanik çalışma prensibi olan bi saat değil de dijital bi saat olduğunu söylesem. böylelikle teorinin de duman olduğunu söylesem. işte tüylerin diken diken olmaya başladı bile.