30 Mart 2012 Cuma

angaranın dağları büklüm büklüm yolları

daha geçen gün gif bir kıza aşık olmuşken bu da yetmiyormuş gibi sormayın başıma bi de ne geldi. gerçekten çok elim ve vahim bir olay. sormayın diyorum ya lan! ne soruyosunuz! neyse hadi anlatayım bari bu vahim olayı. her erkeğin porno filmde görüp aşık olduğu en az bir kız vardır ve bu durum insanın üzerinde acayip etkiler, tarifi zor duygular ve kafa karışıklığı bırakır. ama bahsedeceğim şey bu değil. bahsedeceğim şey pavyonda gördüğüm bir kıza aşık olmak. pavyonda bir takım adamlarla oynayan bir kıza aşık olmak. hem de ne oynamak! sadece oynamayla kalsa yine iyi. bi de terbiyesiz bi kız ki sormayın gitsin. o hareketler, o laflar filan... aslında bu da iyi. terbiyesiz kızları severim. hatta bu kız çok terbiyesiz lan. aşırı terbiyesiz bişey. terbiyesiz, ağzı bozuk, enerjik, kıvrak, kışkırtıcı bakışlı, kuvvetli şimşek gibi reflekslere ve bir o kadar da gelişmiş ritim duygusuna sahip bu kız. tüm bunlar da çok çekici ve tahrik edici. ama benim yarim olacaksa öyle herkesin içinde terbiyesizlik yapmayı bırakacak. sadece yalnız kaldığımız zamanlarda bana yapacak. hem de terbiyesizliğin en alasını. ya değilse olmaz. nasıl bi terbiyesizlikten bahsettiğimi anladığınızı umuyorum. her ne kadar içimde bir detroitli dalyan zenci, bi los angeles taraftarı, bir sokak gangstası, çılgın bir sokak basketbolcusu, los angeles çılgın partilerinin has adamı ve benzeri kişilikler barındırsam da sonuçta efendi bi insanım. tam bir konya beyfendisiyim. oy nerden tutuldum bu sevdaya. nerden tutuldum o terbiyesiz cilveli yare. nnııııkacaksın o pavyondan! nevinin nhanımı nbenim karımolacaksın. haaa... terbiyesizliğin, cilveliğin en alasını da bana yapacaksın. tamam mı yavrum. bugün gelip babandan nistiyiciğim seni.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

ahaha sabah sabah negzel geldi bu yazı kuzum.


Demek bi pavyon kadını haa...
Eh.. Kim bilir kaç kişi senin gibi hissetmiştir ona karşı :/
yolun açık olsunn.

Ehi o değil de içinde barındırdığın o kişilikler çok güldürdü beni ya, kendimi sorgulamaya başladım acaba benim nasıl kişiliklerim var içimde.
Bunu araştıracağım.

Neyse sabah sabah nasıl saçmalayabileceğimi gösterdiğime göre yüzümü yıkayıp kendime geleyim.

Adsız dedi ki...

Her erkeğin içinde düşmüş bir kadını kurtarmak vardır sanırım. İlginç ama.

Adsız dedi ki...

konya'da pavyon mu var la?

stickman dedi ki...

Heidi Glennis, pavyon kadını demeyelim lütfen. içimde barındırdığım kişilikleri daha yazacaktım da yeter lan dedim. ohoo onlar ne ki daha bi sürü kişilik barındırıyorum içimde.

Şirvan, tam olarak düşmüş bir kadını kurtarmak isteği diyebilirmiyiz buna emin değilim aslında.

Adsız, gitmedim ama benim bildiğim kadarıyla iki tane var. biri teksas pavyon denen karatay ilçe milli eğitim müdürlüğünün önündeki otobüs duraklarının hemen orda. diğeri de rampalı çarşının arka sokağında kuytu bi yerde. zaten orda dolaşan bazı ablalardan da bu belli oluyor :) başka da bilmiyorum. ben bahsettiğim olay ankara'da geçiyor. youtube'dan videolarını izledim :D

Allah Yiyen Aslan dedi ki...

ilk tepkim: "s*ktir lan Konya'nın neresinde pavyon var ?!?!?!?!?!birbir"