22 Ağustos 2011 Pazartesi

uzun zamandır "-maydanoz..." demedim

uzun süre yürümeyip bi yürüyünce hayvan gibi yürüyenler kulübü olsa beni başkan seçerler. geçen gün tam tamına 15 buçuk kilometre yürümüşüm. google mapsden ölçtüm. hayret bişey ha.

alarmı olan arabaların içinde küçük mavi lamba gibi bişey yanıp sönüyor ya hani. işte tam arabaya doğru bakarken o lamba o kadar fazla ışık vermiyor fakat başımızı hafif başka yöne çevirsek yani esas olarak o arabaya bakmazsak daha fazla ışık veriyor, hayvanlar gibi ışık veriyor. bu nasıl bi tuhaflıktır anlayamadım bi türlü. isterseniz bi deneyin. belki sadece bana böyle oluyordur ama yok lan niye sadece bana böyle olsun. bence size de böyle oluyordur. hemen gidip alarmlı bi araba bulup bakın. yada durun şimdi. akşam olsun öyle bakın. şu an sabah. bence hiç biriniz bunu yapmazsınız. hee oldu. akşam olacak da gidecek de alarmlı araba bulacak da bakacak. (yapmanız için yeterince tahrik ettim mi) (görürsün lan sen, yapacam işte! diyen bir kişi var gibi geliyor bana) (hadi amaaa) (yapabilirsin!)

ntv'nin son hazırladığı 12 dev adam jeneriği çok arabesk olmuş bence. hani şu internet sitelerinde reklam şeklinde olan, fareyi üstüne getirince ses çıkmaya filan başlıyo. o jeneriği diyorum. baya baya arabesk şarkı dinleme havasına giriyosun. en çok da ersan söylüyor. küçük ersan. potaların çocuğu ersan. feleğin çemberi ersan. ersan ve dadaşlar. ersan ve pota altı çocukları.

bence insanların golf oynamalarının tek nedeni o golf arabalarını sürebilmektir. yani uçsuz bucaksız alanda ceviz kadar bi topu tee ebesinin amındaki bi deliğe sokmaya çalışmak ne yav. böyle saçma bi spor olamaz. sırf o arabaları sürebilmek için oynuyorlar. kesin öyle kesin.

geçenlerde tvde ntvdeki üniversite tercih programına denk geldim. şu an hangi okul olduğunu hatırlamadığım bi mimarlık fakültesinin dekanı konuşuyordu. herif moralimi bozdu lan resmen. işte biz bir numara en büyüğüz, bura çok özel öğrencileri, belki alırız. sikimizi öpeni o an kafamız güzelse belki alırız tarzında çok zor öğrenci aldıklarını, çok özel öğrenci aldıklarını filan anlattı böyle artis artis, ukela tavırlarla filan. üstüne bi de kendisinin de mimar değil, inşaat mühendisi olduğunu söyledi ki bence müteahhitti o. piç müteahhit tipi vardı çünkü kendisinde. hırsız müteahhit tipi vardı. vay amına koyuyum lan dedim. halkla ilişkiler ve tanıtım terkim ben. neyim lan ben. herif bana kendimi çok gerizekalı, çok mal hissettirdi. olmayan yaşam enerjimi daha da emdi. istanbulda tanıdıklarım var oğlum ağzına sıçtıracam senin. orospu çocuğu. ananı bacını sikeyim senin. üniversiteni yıktıracam lan senin!

5 yorum:

yaş tahta dedi ki...

Blogger N'lerinde neden en komik blog seçildiğini bir kere daha anladım şu golf yorumunla :). Yerden göğe kadar hakkın var. Bir de kızların yorumları dinlemek lazım, futbol için 22 kişi bir topun peşinden koşarı buna acaba nasıl yorarlar.

bossa nova dedi ki...

uhmps:S sakin ol zenci, biliriz öyle konuşan adamları, biraz daha canını sıkarsa biz de onun canını sıkarız hahhahhahah(kötü gülüş).

arka potalar, arka potanın çocukları, ersan potada, potanın dibinde ersan, potalı köyün kavalcısı, ersan potalar diyarında vs.

Jano dedi ki...

ben beyaz lacoste giymek için golf oynayabilirim. aynısı teniste de geçerli.

Mjora dedi ki...

ersan ilyasovaa,ersann ilyasovaa...ErSANNNn ilyasooovaaaaaaaaa...murat murathanoğlu'da bence sırf sesinin kesilmesini istediği için maç anlatıyor :D

Jano dedi ki...

o alarm konusunda haklısın dagarip birşey daha var. mesela cafede oturuyorsun, biri sana bakıp kafasını çeviriyor ya. sen o an kendine bakıldığını farkediyorsun ama o kafasını çevirse bile sana hala bakıyormuş gibi geliyor. birkaç dakika kendini zorluyorsun, lan hala bana bakıyor diyorsun, sonra kafanı bir çevirip bakıyorsun ki o çoktan başka yöne dönmüş.