12 Ağustos 2011 Cuma

ehehe

arkadaşınızın evinde kendi blogunuza girmek konulu teorik ve uygulamalı bir çalışma.
bir zamanlar arkadaşlarımın olması...
ve böyle bir olayın yaşanabilme ihtimali olması...
şu an rahatım çok şükür. zamanlı zamansız arayan yok. çat kapı eve gelen yok. kendini çok akıllı zannedip sanki ben anlamıyormuşum gibi güyya bana çaktırmadan beni kullandığını zanneden yok. nankörlük eden yok. şerefsizlik eden yok. dolandırıcılık eden yok. beyinsizliklere tahammül etmek yok. bazı insanları nasıl oldu da bi zamanlar hayatımın içine dahil edebildim aklım almıyor.

eğer gerçekten olmasını istediğiniz gibi biri yoksa yada ne bileyim en azından ona "insan" diyebilmek mümkün değilse, hiç arkadaşınızın olmaması daha iyi sevgili arkadaşlar. uzun zamandır arkadaşsızım ve en ufak bir eksikliğini bile hissetmiyorum. çok rahatım. telefonunuz uzun süre kapalı durmaktan bataryası ölebiliyor yalnız. onu söyleyim. ehehe.

9 yorum:

Mjora dedi ki...

şimdi stikmen , arkadaş konusuna girersek eğer uzun uzadıya konuşmak lazım ama arkadaşın evinde bloga girmek veya bir arkadaşın blogunu görmesi temalı konuda şunu diyebilirim , istatistiklerime göre insanların,
%84.9'u : "hmmm tamam sonra bakarım"
%10.0'u : "ne yazıyosun ki?"
%5.1'i : "face açsana"
diyor...
blogu okuyup da çok merak eden yok aslında arkadaşların arasından...
gerçi ben bütün blogları okuyorum ama kendi blogum için bunu söyleyemem :p...

Jano dedi ki...

Garanti ve turkcell benim yeni arkadaşlarım :D onlar da olmasa halimi hatrımı soran yok hehe

Sam dedi ki...

insan olmadıktan sonra arkadaşın da olmasınlar da, yine de arkadaşlar iyidir be stickman. kafana göre birileri vardır elbet, bulunur elbet.

Finduilas dedi ki...

bi filmde bi laf vardı, tam hatırlamıyorum ama şöyle bir şeydi ''yüzlerce arkamdan iş çeviren arkadaşım olması yerine arkadaşsız olmayı tercih ederim''

az ama öz olsun, en iyisi.

Finduilas dedi ki...

ayrıca karikatür de süper 'yine'. (:

Aylak Kadın dedi ki...

Seni mimledim. Çok pis.

stickman dedi ki...

Mjora, verilerine güveniyorum. ama verilerini güncellemen gerek. zira çizimde de gördüğün üzere konudaki şahıs önünde açık duran blogun ne olduğunu bile anlayamamış, bok gibi demiş ve çay koymaya gitmiş bir zavallıdır. yazık la kimin çocuğuysa... diyesim geldi onun için ama kimin çocuğu olduğunu da biliyorum. her önüne gelen çocuk yapabildiği için böyle şeyler olması normal :D

Jano, turkcell bi aralar benimle yakın arkadaş olmaya çalışıyordu fakat sonra kendisine telefon edip benden uzak dur dedim. bi daha aramadı.

Sam, yani vardır elbet bi yerlerde birileri ama denk gelmedi şu zamana kadar. bundan sonra denk gelir mi bilmem çünkü bi arayış içinde olduğumu da söyleyemem.

Findu, güzel lafmış valla aynen katılıyorum. filmde güzeldir kesin belki izlemişimdir keşke hatırlayabilseydin. karikatür biraz baştan savma gibi oldu aslında. mimiklerin çoğuna daha fazla uğraşabilirdim ama tabiki üşendim. bu kadarını çizdiğime şükrediyorum :)

Aylak Kadın, saol lakin şöyle bir durum var. üzgünüm :/

Aylak Kadın dedi ki...

Hahahaha.
Hiç sorun değil :D :D
Yalnız o makineyi benden uzak tut.

kupa kızı* dedi ki...

Asla arkadaşsız kalamıycağımı düşünürdüm.Hala öyle düşünüyorum çaktırma.Ama arkadaşın olmayanlar zaten olmuyor.Olanlar oluyor O.o saçma oldu neyse o değilde benim blog'umu da bir tek arkadaşım biliyordu.Artık arkadaş değiliz.Okuyor mudur acaba merak ettim bak.