22 Ağustos 2009 Cumartesi

stickman ve anti-mim timi görevde!


Her ne kadar, bu gönderinin altında duran; bunlar da ilgilinizi çekebilir bölümünde, yazdığım bir kaç küçücük ufacık ve çok eski zamanlara ait olan mim konulu yazılara, bizim elimizde olmadan, sistem tarafından otomatik olarak link verilmiş olsa bile bu durum stickman öncülüğündeki anti-mim hareketinin ciddiyetsiz olduğunu veya kendi içinde çelişkiye düştüğünü göstermez. Arz ederim.

15 yorum:

Damlo dedi ki...

ha-ha arada eğlenceliler çıkıor bence

wmina | queen elisabeth dedi ki...

puhahahaha.. harikasın yaaa.

Seni mimlesem beni de gebertseniz.. hayatımda ünlü olamadım bari ölünce tüm gastelerde telezyonlarda çıkar ünlü olurum.. hadi be hacııı :D:D:D

bossa nova dedi ki...

kaloriferi bile çizmiş ya deli:) bi de barış ödülü bık bık.. bence sana vahşet daha çok yakışmış adamım! hohohoho!
-vahşet dedim ya ses tonum değişti ondan-

UndefinabLe© dedi ki...

Bak heleee... Bak heleee...
Son mimlendiğimdeki mim şeysini sana yollamak isterdim. Ölümüm garanti! (=

-D-

yesari dedi ki...

sağ kolun oliiiim abii lütfeen...bir iki mime cevap vermişliğim vardır ama silerim bu kara lekeyi alnımdan..beni de alll beni dee kabul et lütfeenn...karadenizliyim hemm...attığımı vururummmm:))

Marjo on makeup frenzy dedi ki...

Anaaaam alnımın ortasında kırmızı bir ışık görüyorum, peşimde stickman anti-mim timi var, yakalandım tam da mim yazdığım gün :'( ama ben mimlerin çıkmaz sokağıyım, benden başkasına mim gitmez, isteyen alsın yapsın derim, valla bak :D

stickman dedi ki...

bir defaya bahsus olmak üzere eğlenceli olanların sadece bacaklarına sıkabilir damlo :p

üzgünüz wmina, anti-mim timi olarak bu ilkelerimize aykırı. ancak sen bunu bize söylememiş olursan ve bunu unutmuş olarak bir mim yazarsan, işte o zaman dostum, o zaman senin için karanlık bir dünya yaratırız.

kurbanlarımızın hayat standartlarınıza önem veren bir timiz bossa nova, tabi çizicez kaloriferlerini, yoksa üşürler. bu arada, vahşet bizim göbek adımız beybi. yaşasın anti-mim timi.

yapma etme UndefinabLe©. anti-mim ekibi tarafından öldürülmek normal bir ölümden çok daha dehşet vericidir. sadece ölümü değil, biz dehşeti de garanti ediyoruz.

aslında sivilleri bu işe karıştırmak istemiyorduk yesari ama madem bu kadar isteklisin, şimdilik cepheye silah ve erzak taşıyabilirsin.

hafifletici sebepler var sende Marjo fakat seni es geçmemiz için bunlar yeterli değil. şimdilik sadece takibe alıyoruz seni, en ufak bir mim mevzusuna karıştığının tespit edilmesi halinde, maalesef timime emir vermek zorunda kalırım.

Zeugma dedi ki...

Şaka bir yana aynı bu şekilde gebertilmeyi hak eden iki kişi var blog hayatımda. Kibarca açıklamama, başka bir ricaları varsa seve seve yerine getireceğimi söylememe rağmen tavır aldılar resmen.
Kuş beyinliler :S:S

Bu yazı iyi geldi yaaa!!!
Timini kiralayabilirim Stick ;)

stickman dedi ki...

kiralamak ne demek Zeugcum, bu tim gönüllülerden oluşmaktatır ve ihtiyacı olan tüm bloggerlara sonuna kadar destek vermektedir. ben saldım timi sen rahat ol.

puantiyeli dedi ki...

3 yıllık blog yazarıyım hayatımda hiç mimlenmedim bi kerecik olsun mimlenmek için neleri vermem bilemezsin stickman, 3 yaşıdaki çocukların "hayatımda hiç..." söylevleri gibi oldu ama,bu kadar tiksinç bişi mi yahu, sen mi bıktın popularitenden dolayı bilmiyorum:)

stickman dedi ki...

3 yıl mı?! bu gerçekten bir mucize puantiyeli. bence hiç bulaşma, hiç mim yazmayan bi insan olarak blogger tarihine geç. benim popülaritem mi var yauuv :D ben niye bunun farkında değilim :p ondan değil. bi gün uyanıp blogların %95'inin son yazısının bir mim olduğunu görünce böyle bir tim kurmaya karar verdim :D

yesari dedi ki...

yorum mail kutuma düştüğünde ve okuduğumda şok geçirdim...puantiyeli'yi timimizin sembolü yapalım...ideolimiz puantiyeli gibi olmak...3 yıl yaa...benim 9 ay bitmedi 900 tane mim yazısı yazmışımdır heralde(tamam seviyorum abartmayı)..ama ama puantiyeli sen bana güç verdin, inanç verdin...şimdi geleceğe daha bir umutla bakabiliyorum...hep böle temiz kal kirlenme inşallah..

bu arada header değişmiş..çok şık olmuş..başarılarınızın devamını diliyorum sayın liderim...

stickman dedi ki...

teşekkürler yesari, lojistik desteğimizin temelisin sen bizim.

puantiyeli için ek ekipler sevk ettim ama tabi onun için değil, onu mimleyecekler için. ama illaki yazmak isterse onu vurmayız, çünkü her blogger gibi başlarda biraz mim yazmak isteyebilir ve ona bir kaç mimlik bir ayrıcalık yapabiliriz ama daha fazla değil dostum yoo hayır daha fazla değil.

puantiyeli dedi ki...

çok teşekkür ederim:)
medarı iftiharınız olmak beni onurlandırdı, popülaritem yok ondan olabilir:)
blog ayzınca insan kendini bişi sanıyor belki böyle "benimle birileri ropörtaj yapsın bana sorular sorsun" istiyor mimler tampon oluyor henüz başıma gelmedi nasıl bi duygu bilmiyorum,yesari gbi yada senin gibi olmadığımdan bilmiyorum, ama ulaşamdığım ciğerse bu mundar derim,
time katıldığım için memnuniyetlerimi sunarım:)

Siminya dedi ki...

işte özlediğim oluşum budur!