27 Haziran 2009 Cumartesi

mevlana üniversitesi - karatay üniversitesi

üniversite 1. sınıftayken okulun bilgisayar merkezine çok sık takılıyodum. sınıftan bazı arkadaşlar bana bilgisayar başında öleceğimi söylüyolardı. bi ara hakkaten çok kafama takıldı bu. bilgisayar başında ölecem diye çok korktum. hayır tamda aksi zamanda ölürüm ondan tırsıyom. ayıp olur. sonra zamanla attım tabi bu korkumu. ben sahalarda ölmeliyim adamım. evet sahalarda. basketbol sahalarında. basketbol demişken, geçen sabah gidiyim şöyle iyi bi basketbol oynayım dedim. saat sabah 6 buçuk filan. o saatte geldi delinin biri, bende oynayım mı dedi. valla baya böyle bildiğin deli. ne diyim oyna dedim. iki saat birlikte basketbol oynadık. daha öncede olmuştu böyle. o sormadı bile. geldi aldı topu, atmaya başladı. bende seslenmedim. sonra topu alıp gidiyo, başka potalarda filan oynuyo biraz. tekrar geliyo. sonra bi arkadaşı geldi. bana dedi ki; -kardeş niye takılıyon sen bunla?
-ben takılmıyom ki, o geldi oynamaya başladı.
-pek takılma sen bunla, onun kafa pek yerinde değil.
-evet çok net bi biçimde belli oluyo zaten bu..
dedim. sonra gittiler.

eee MJ de ölmüş. tabi benim içimde gündemi geriden takip eden adam var. o bi kahraman. ara ara ortaya çıkar. ne diyelim. iyiydi MJ, dilime dolanan bir kaç şarkısı vardır, melodik olarak söylerdim ara ara. sözlerini de uydururum. küçükken hep onu Micheal Jordan ile karıştırırdım. Herif babamdan bi yaş büyükmüş lan. Allah taksiratını affetsin.

bizim bi arkadaşın, babasının bi akrabası var, bi kadını boşayıp bi kadını alıyo, bi kadını boşayıp bi kadını alıyo. hepside cillop gibi ha. yüzüne bakmağa bile doyamayacağın cillop gibi hatunlar. herifin tipide bi görsen. ne buluyolar bu adamda anlamıyom. burda benim gibi yiğit dururken. inancım sarsılıyo böyle durumlarda ya. saygı ve sevgilerimle prenses 22. elizabeth. amaaan, sabahlar olmasın. (yaşasın heredot cevdet)

bu gece rüyamda, bi düğündeyiz, arkadaşlar bana zorla kolbastı oynatmaya çalışıyolar. lan bilmiyorum, valla oynayamıyorum diyorum. anlamayız oynayacaksın diyolar. valla ter içinde uyandım.

"OZ" dizisinden muhteşem alıntılar yapasım geliyo. msn iletime bile yazmayı düşündüm bi ara. ama tuttum kendimi. yoo bunu yapamam. hayır yapamam. yapmamalıyım.

başlığın amacını siz zeki olanlar anladınız ve kıskıs gülüyosunuz demi. afferin size. hay allah şimdi de anlamayanlara aptal der gibi olduk. sizde tatlısınız, sizde güzelsiniz. oy oy oy yirim yirim.

4 yorum:

sHeker dedi ki...

selammm stickman ben geldim tekrar ((:
"sen kimsin" demenden korkuyorum yahu. neyse şu arkadaşının babasının akrabası takıldı kafama. güzel kadınlar çirkin adamlarla olurlar teorisini doğruluyor sanırım. acaba adam zengin mi ki? :P

stickman dedi ki...

ooo hoşgeldin sheker, ya sen kimsin dermiyim bak ayıp valla. glikoz bağımlısının günlüğünü unuturmuyuz. kardeşini bile hatırlıyorum. jelibon :) adama gelince, valla adam zengin filanda değil ya, zengin olsa tamam diyecem. şeytan tüyü dedikleri lanet olasıca şey var galiba. belkide bi aşk adamı filandır :D allah bereket versin ne diyelim.

salata dedi ki...

oha oha lan michael jackson ve michael jordan'ı karıştıran tek ben varım sanıyodum sinirlendim şimdi

stickman dedi ki...

tamam saaakiin. iki kişiyiz şurda o mübarek insanları karıştıran. başka da yoktur eminim. şimdi biraz yoğurt yiyelim.