28 Ocak 2010 Perşembe

perşembe mutsuzluğu

mutsuz perşembe günlerimin tek tesellisi, akşama aşk-ı memnu izleyecek olmam. şu an mutsuzum ama olsun ne olacak ki, nasıl olsa akşama aşk-ı memnu var... ben ne zaman böyle bi insan oldum lan :(

bi de düdüklü tencere lastiği üzerine, düdüklü tencere lastiğinden daha uzun cümleler kuruluyor burada. o cümleler yine düdüklü tencere lastiğinin çevresinde nascarda yarışan arabalar gibi dönüp duruyolar defalarca. kurtarın beni burdan.

geçen gün yemekte bi akraba bi cümle söyledi. o an gülmemek için kendimi öyle bi kastım ki, o telaşla ağzımdaki kuşbaşı doğranmış bi kaç tavuk daha çiğnemeden boğazımdan mideme yuvarlanıverdi. içim bi tuhaf oldu. ama bu yeterli olmadı. her an güldüm gülecem böyle, zor dayanıyorum. ağzım böyle gülme formuna geçiyo ama ben dişime bişi kaçmış gibi filan yapıyorum. yok, olmuyo. geçen her saniye ulan dayanamayacam sanırım, basayım kahkahayı kurtulayım diyorum ama yok, ı ıh, olmaz. bunu yapsam sonuçlarını geçiriyorum kafamdan bi saniyede. ağzımda ne var ne yok fırlayacak, sonra bi de bunu açıklaması var. rezillik diz boyu. yapmamalıyım işte, gülmemeliyim. kötü kötü şeyler getiriyorum aklıma. beni en çok üzen, çok üzüntülü şeyler düşünüyorum. anca öyle hakim olabildim kendime. dünyadaki en pis anlardan biri bu bence. vakitsiz gelen gülme krizi. düşman başına.

6 yorum:

Sycorox dedi ki...

ahah aynen ya off ne sıkıcı bi gün ama nese akşama aşkı memnu var gülerim eğlenirim diyorum:))

Leah dedi ki...

Ben de sabahleyin aynen bu şekilde kalktım. "Akşama Aşk-ı Memnu var hobareyyyyyyyy bi de ben şimdi nutellalı ekmek indireyim mideye, uyanmam lazım artık" diye diye hem de :D
Kahvaltılarım da Zuhal topaçla izdivaçla daha bi tatlı oluyor asıl ben ne ara böyle oldum hiç bilmiyorum hahaha :D

Merope dedi ki...

böhürt demek istiyorum sadece, ama kederden.

stickman dedi ki...

şimdi sıkı durun, size kötü bi haberim var. bu akşam aşk-ı memnu filan yokmuş. kanal d'nin yayın akışına baktım. lanet olsun. hazırlayın jiletleri, vurun bileklere.

LoveMeorLeaveMe dedi ki...

aynen bu akşam yok dicektim :) bikaç gün önce öğrendim olmadığını o günden beri yüzüm gülmedi :D

Sycorox dedi ki...

varya nası moralim bozuldu sinir oldum bildiğin:)