25 Ocak 2010 Pazartesi

SAW blogger

hello bloggers. I want to play a game!
hehehekikikihehekiki

yıllardır bloglarınızdan ona buna atıp tutuyosunuz. yok küfür ediyosunuz, yok dalga geçiyosunuz, yok küçümsüyosunuz. hepsini yapıyosunuz. ugg bot giyene saydıranı mı ararsın, nutella yiyeni anlamayanı mı ararsın, yan komşusu duvara terlikle vurdu diye çemkirene mi ararsın, micheal jackson öldüğü için ağlayanlara kızanı mı ararsın :p , hintliler pis diye onları aşşalayanı mı ararsın, birileri açıköğretim işletme okuyo diye onları kınayanı mı ararsın hepsi var. peki bi gün bu insanların yardımına muhtaç kalırsam ne olur diye düşündünüz mü hiç?

evet, bu gün bu olacak. bu okuduğunuz yazı ile beyninizin süpersonik bi noktasını tetikleyerek çeşitli yollarla dışarı atılan zehrin artık içinize salgılanmasını sağladım. ve cebinize bi telefon koydum. o telefonda tek bir numara kayıtlı ve panzehir o kişide. başka kimseyi arayamazsın çünkü telefon sadece o kişiyi arayabileceğin şekilde programlandı. o kişi kim mi? belki ugg giyen bi kızımız, belki michael jackson öldüğü için ağlayan biri hatta belki de avatar filmini 3d ve imax'de izlemiş biri :p onu arayıp gelmesine ikna etmen için 30 dakikan var. ve o kişi geldiğinde elini öpüp başına koyacaksın. çünkü panzehir ancak bu şekilde etkin hale geçecek ve hayatta kalacaksın. unutma, eğer gecikirse ve panzehiri aktif hale getiremezsen inanılmaz acılar çekerek ve deli gibi kusarak öleceksin.

make your choice

18 yorum:

uğur dedi ki...

:D:D:D coollllli coooollllll
işte bu...
make your choice
live or die
hayırrrrrr ..
hihihihihihihihih

Pilli-Cadi dedi ki...

laaaaaaaaaggggnn bunlarin hepsi benimm
yoksa bana gicik olup mu yazdin bunlari

Somethin'Special dedi ki...

hee hee, barış elçisi mi oldun stick?iyi kalplisin sen...
=)

öykü dedi ki...

hiiiiii
ben cok korktum:(

Ayşegül dedi ki...

anaaağm korkuyoruuğm <:(

Finduilas dedi ki...

*tirtir titreyen smiley*

LoveMeorLeaveMe dedi ki...

aradım ve kim çıktı tahmin et.. ugglı kız :D çok pis kavga ettik dayanamadım şu an kusuyorum :D

Larien dedi ki...

AHAH. çok güzel olmuş :D

bossa nova dedi ki...

Beni omg ve wtf yazdığım için kınayan biri aradı az evvel ben de dedim ki üç kulhu bi elham oku üç kez etrafında dön sekiz kez amin de affedicem yaptı affettim.
Sonra bi baktım benim de cebimde bi telefon allam dedim şebek ettik kadını bak şindi. Ah stick ah dedim yaktın bizi dedim.cık dedim cık cık cık dedim..çok güldüm sonra geçti.

SimeRanyaM dedi ki...

haha :)) süper olmuş ama testere serisi heryerde..

Okyanu∫takί rüzgar ~ dedi ki...

ben avatar filmine gittim 3 d li kimse beni aramadı.. kınıyorum :D

Lulu dedi ki...

İstanbul'da her yerde kar varken ve ben daha kara doyamamışken kim takar senin tehditlerini Stickcim:)

stickman dedi ki...

hehehekikikihehekiki
teşekkürler millet ama
zaman doldu, kimse başaramadı. herkes öldü. hehehekikikihehekiki. game over.

michael jackson olayı tabi senin olayın cadııı :D heuehuee ama gıcık olduğumdan yazmadım, kızdırıyım diye yazdım :p

Lulucum, o karı kim yağdırdı sanıyosun. oyunuma gelmişin bak işte. hem o karın altında ne var biliyo musun? buz. hheehehe. kayıp düşerek popon kırılacaktı :p ama kıyamadım, belediyeye haber verdim. tuz döktüm yollarına.

Lulu dedi ki...

Beni hiçbir şekilde korkutup kardan vazgeçiremezsin Stickcim.Burada oturmuş güneşin doğmasını bekliyorum.Sonra atıcam kendimi önce bahçeye sonra da çatıya.Aslında yollar pamuk gibi yumuşak olsaydı çatıya çıkıp (ki çatı katı 7.kata tekabül ediyor canım:))kendimi aşağıya atıp karlarda yüzebilirdim bile.Biraz soğuk ama değer:D

Beyrut Fatoş dedi ki...

Bir stik klasiği daha...bi hafta bloguna bakmayınca toptan okuyunca ekran karşısında garip hallere düşebiliyo:)

stickman dedi ki...

eneeem, çok riskli bi hareket fatoşum. aşırı dozda stickman'e mağruz kalmış olabilirsin. beklenmedik bi etki görüldüğünde (halisünasyonlar görmek, duvarlara yumruk atmak, facebookda ossurmak, twitter'a pislemek gibi) etliekmek yiyiniz. ve stickman'i hergün, günde bir dozu aşmayacak şekilde kullanmaya özen gösteriniz. hayat güzel, yaşamaya değer. (aşırı doza maruz kalmış insanlarımızı hayata bağlama sloganımız bu) :p

joker dedi ki...

off ne biçim ağlatırlar beni öyle bir şey olsa

stickman dedi ki...

o halde sana şu şarkıyı çok içten duygularla armağan ediyorum joker;
ağlarsaaan, kıyamam, kıyamam kiii küçüğüm. gözlerineee bakıptaaa sana yalan diyemem! (elinde elektrikli testere olan izel düşün, sana bakıyor ve gülümsüyor) ama hadi yine şanslısın, babannen geliyor ve seni kurtarıyor.