5 Ocak 2011 Çarşamba

balkanlardan gelen soğuk hava dalgası

sizi bilmem ama şu balkanlardan gelen soğuk hava dalgasından ben bıktım arkadaş. neden bizim kendi soğuk hava dalgamız yok. neden balkanların kullanıp eskittiği soğuk hava dalgasını kullanıyoruz. kendi soğuk hava dalgamızı üretemeyecek kadar fakir miyiz veya cahil miyiz? bıktım başkalarının kullanıp attığı soğuk hava dalgasını kullanmaktan. pis pis eski bi soğuk hava dalgası. napayım ben böyle soğuk hava dalgasını. oh lan balkanlara bak sen. kullan mis gibi yepyeni soğuk hava dalgasını eskiyince bize gönder. yek yee. burdan meteoroloji bakanlığına sesleniyorum. elin eskimiş soğuk hava dalgasını bize kakalayacağınıza adam gibi yeni bi soğuk hava dalgası üretin. hava durumu haberlerinde şunu duymak istiyorum, evet sevgili seyirciler, meteorolojimiz tarafından üretilen yepyeni mis gibi soğuk hava dalgamız etkisini göstermeye başladı. artık balkanların sikimdirik soğuk hava dalgasını kullanmak zorunda kalmayacağız. oh kendi soğuk hava dalgamız ne güzel. güle güle üşüyün. başkasının soğuk hava dalgası hiç insanın kendi soğuk hava dalgasının yerini tutar mı? tabi ki hayır. sizin kullanılmış, eskimiş o soğuk hava dalganıza kalmadık sevgili balkanlar. alın da başınıza çalın. pııhh. balkan soğuk hava dalgasına bak. pııhh. üşütmüyo bile lan. ne biçim.

7 yorum:

Sam Andrews dedi ki...

kabıma sığmayıp bu linki her yerlere atıyorum sen çok yaşa iyi güldürdün beni :)

bossa nova dedi ki...

tey allam stick yirin ben bu yazıyı:)

Hem kelebek etkisi diye de bi şey var ne bilem ben bu biri osurdu da bura rüzgar mı oldu di mi ama.
Çok haklısın.

ehehe:)

cadı dedi ki...

düşündüm de kulp bulmakta benden iyisin:D Hintliler kesmez bunu acaba sırada ne var saracak diyordum,balkanlardan gelen soğuk hava dalgası hiiiç aklıma gelmemişti ne yalan söyleyeyim:))sen şimdi hastasın ya ateşin yüksektir ondan üşütmüyordur seni güzelim balkanlarımın soğuğu :D:D

stickman dedi ki...

Sam Andrews, çok yaşamayım, iyi yaşayım. linkleri dikkatli at da birilerinin kafasına gelmesin. kıhkıh böyle bi yazıdan sonra bu espri. kendi kendimi bitirdim sanırım.

bossa nova, lütfen yazılarımı yime. kelebek etkisi ben film sanıyodum ya. bilemedim senin dediğini. kim osurunca kim sıçıyomuş. birileri sıçıyor ama anlamadım :D

cadı, güzelim balkanlarımın soğuğu mu? hintliden ahaha şimdi de balkan oldun. neyse olsun, severim balkan insanlarını. tek derdim soğuk hava dalgalarına sahip olamamaları.

histerik gülüşler dedi ki...

Hahahaha süpermiş :D ama burdan da anlaşılıyor ki seninle tartışmamak gerek, çok fena dırdırdır :D:D

stickman dedi ki...

hiç tartışabilen biri değilimdir aslında histerik gülüşler :D biriyle tartışacak olsam hıııı ne düşündüğün hiç umrumda değil bikerem derim :p sanenee :p derim. aman canııım hem şu üç günlük dünyada tartışmanın ne gereği var. sevelim sevilelim :)

Programmer dedi ki...

:))