4 Ağustos 2008 Pazartesi

yaptığın şeyin boyutlarının farkında bile değilsin. bu yaptığına bi isim bile bulamıyorum. bazen karşındakinin bi insan olduğunu unutuyosun sanırım. bu insana ne yaptığının farkında değilsin. ama emin ol bi gün anlıyacaksın. ve üzgünüm ama çok üzüleceksin, üzülmediğini sansan bile çok üzüleceksin. içten içe bunu bildiğin halde kendini kandıracaksın, bazı şeyler yaparak, hayatında bir takım değişiklikler yaparak kendini cezalandırdığını sanacaksın. ne yaptığının farkına varman umarım çok geç olmaz ve herşey için de çok geç kalmış olmazsın.

2 yorum:

ibrahim çınar dedi ki...

konu başlığına baktım one lan dedim. hiç okuyasım gelmedi ama nasıl bir üslup kullanmışsan sonuna kadar okudum. bu arada biizm kömürlükteki patates çuvalını 5. kata çıkaracak baba yiğit aranıyor. güzel yazıydı eline sağlık ;)

stickman dedi ki...

sanırım organik odun kısmına bırakacağın yorumu, bu yazının başlığı olmadığı için, yalnışlıkla buraya bırakmışın. neyse önemli değil :) üslup klasik stickman üslubu işte. patates çuvalında tecrübem yok. ama poşetlere bölerek çıkarırsan daha kolay olur gibime geliyo. afiyet olsun.