21 Kasım 2009 Cumartesi

aramızda yaşıyorlar! (2)

"komşu kızını gizli gizli izliyordum"
eee abisine filan mı yakalandın? dikkat et olum. aynen devam et adamım, aynen devam. valla dostum bizim buralarda güzel bi kız görsem bende izleyecem de, denk gelmiyo valla. sanırım yok. yok lan ne yoku, bal gibi de var. ama bende bu şans olduktan sonra mümkün değil denk gelmeyiz. bi de mahalle biraz şey, yani böyle maganda abileri filan var. ya değilse abanırım bakma sen bana. diyecektim... taaa ki.. hauhauhuahaua... (hakkı devrim)
ya dostum kızı izleyebiliyosan, sanırım onunla iletişim kurman için de bir engel yoktur. git kızın yanına, böyle böyle de. böyle böyle deme tabi. kız mal gibi bakar suratına. ondan hoşlandığını filan söyle yani. yada aşık değilsen git öyle arkadaşca takılın lan ne var sanki, güzel olur. ne bileyim sen git onların evine, veya o size gelsin. oturun sohbet edin. veya cumartesi akşamları oturun için, muhabbet filan edin. yada film filan izleyebilirsiniz. yemek yapıp yiyin. bunların olamayacağı bir kültür içinde yaşıyosan, annene bi şekilde o komşuları davet ettir ve kızında gelmesini sağla. bunlar gelince çay servisini kız yapar, sana da tutar. sende onu tutarsın. (çay bardağını kastediyorum terbiyesizler!) sonra boş çay bardağını mutfağa götürürsün filan. böylece sevişme ihtimaliniz yükselir. niye sana erkek muamelesi yaptım. belki de kızsın. kızlarda komşu kızını izler. hatta daha çok izler. lezbiyen filansın lan sen kesin.


"derse şortla girmek"
hep denemeyi düşündüm hep. ama abi sokakta beni şort giyerken görünce bile şaşıran kadınlar var. tamam hava biraz soğuktu ama ne var lan saki, "aaa adama bak şort giymiş" ne demek ya? hiç olmazsa insan biraz sessiz söyler. hem ne demek adam şort giymiş. giymeyim mi? hee giymeyimde pipimi gör sonra hayal kur demi azgın seni. sınıfa bi kere sweetshirtle gitmiştim, beyin hücreleri ölmüş herifin teki niye pijamayla geldin dedi. ağzına çakayazdım. sanane be pislik beyinli.


"allah insanların neden yarısını zenci yarısını beyaz yarattı"
şimdi uzan şöyle, yat ve rahatla yavrucuğum. bu çok hüzünlü bi hikaye. dinle beni. sen sor diye yarattı desem inanıcaksın ha. o derece salaksın. lan sen manyak mısın öküz? herife bak ya. sanki saydı bütün insanları da yarısı zenci yarısı beyaz diyo. lan kızılderililer nerde? ha? nerde kızılderililer? sen nasıl insanları deri renklerine göre iki gruba ayırıyosun. rafet el roman'ın amerika şarkısını da mı dinlemedin hiç. ne diyo? burası new york/amerika - insanlar simsiyah-kızıl-beyaz.(sokaklar basketbol-müzik ve dans) insandan saymıyo musun onları. seni oba ateşinin üstüne bi oturturlar götün yana yana gezersin bak bi ömür boyu. hayır onu bırak, sen milyarlarca çinliyi nası görmezden gelirsin? sen çin hakkında da hiç bişi bilmiyosundur. çin nedir biliyon mu? erkek cin'e çin denir yavrum. iyice bulansın o beynin.

"bihter çizmesi 49.bölüm"
sevişirken çıkarttırmıcaksın o çizmeleri. o kadar seksi olur ki inanamazsın. bunun almancaya çevirttim google çeviride. artık çevirdiği kadar. zaten anlamının pek bi önemi yok. almanca olsun yeter. partnerinin kulağına fısılda yada haykır. Wenn es Liebe Stiefel Interesse. Sie können nicht glauben, dass es sexy ist.

bu google aramalarına bu şekilde cevap vermem de ilginç. sanki adam aynı şeyi bi daha aratarak gelecek ve "haa tamam abi o zaman - eyvallah - ya tamam kusura bakma" gibi şeyler söyleyecek sanki.

4 yorum:

Okyanu∫takί rüzgar ~ dedi ki...

Fakülte de var ki kız ama sen beğenmiyorsun ki sanki yoksa ben mi sallıyorum ki bunları :o) bu arada dershane zamanlarımda bi cocuktan hoşlanıyordum kar yağıyordu biz atkı bere böle burnumuz sümük zıplıoduk ısınalım diye o gelirdi t shörtü ile mor renk. sacı kısa arkada uzuncana bir örgüsü vardı yakardı sigarasını içerdi öyle yarım saat dururdu öyle. bence sortlu erkekte cok cuuulll :P bu arada bot ile sevişmek de cok zor olur gibi geldi birden bana ki almancaya niye kastın bilmiyorum bence fransızca diyeceksin o cümleyi bir de öyle cevirt bak daha seksi olacak :D

Beyrut Fatoş dedi ki...

yıhyıh:) Rafet el Rman ve o şarkısı.. kot pantElon...

:)

bossa nova dedi ki...

ben buldum ben buldum!

şaka nan senin başlıklar çok karmaşa. ben genelde gugılla haydar dümen sohbeti şeklndeyim.

şöyle ki;
ortalamam 3.50, hankı bölümde yüksek yapayım?

çişimi 6434467dakika tuttum bi şey olur mu

gibi..

forumlardan cevap buluyorum böylece, işin içine yaşanmışlık giriyo..

stickman dedi ki...

iyi güzel diyorsunda okyanustaki rüzgar hergün kim gidecek fakülteye. taa dünyanın yolu. ama şortla gitsem tüm kızları peşime takar gelirim bak. botla sevişmek zor olmaz canım niye olsun ki, tüm yük benim omuzlarımda olcak nasıl olsa, ama yani sorun değil benim için :p fransızca sevmiyom yav böyle kusar gibi, sevmiyom. almanca güzel olur. böyle sağlam ve çok sert. ondan :D

Rafet el Roman Türkçesi diye bişi var be fatoşum, vallah bak. neyse dinledik adamı vakti zamanında ki bilmediğimiz şey değil. anlayabiliyoruz. örnek cümle kuralım mesela. benim siyah pantElonum var.

aa bossa nova, böyle ilim irfan içerikli aramalara bayılıyom ben. afferin evladım diyesim geliyo.
"ortalamam 3.50, hankı bölümde yüksek yapayım?"