4 Kasım 2009 Çarşamba

millete ne güzel virüs olur, bize domuz!

domuzlara ve şu salak pis domuz gribine uyuz oluyorum. her ne kadar çok hijyenik bi insanım bana uğramaz desem bile gündem beni korkmaya itiyo. zaten rüyamda da siyah bi domuz gördüm pis pis. bi de yabancı bi ülkedeydim, iç savaş çıkıyodu ve bende ordan kurtulmaya çalışıyodum. ama domuzla bağlantısını bi türlü çözemedim.

I'm legend'daki gibi virüs olacaksa olsun. domuz gribi diye H1N1 miş. kak yallı. zkim senin gibi virüsü. maceradan yoksun bi virüsü neyleyim ki. bu şehirde bomboş sokaklarda bi başıma dolaşıp, dürbünlü tüfeğimle domuz, ıı pardon ceylan vuramadıktan sonra. te heey.

kardeşimde birilerinden duyduğu saçma sapan şeyleri anlatıyo. yok neymiş efendim, domuz gribinden korunmak için sarımsağı sütün içinde kaynatıp sonra yemek çok faydalıymış da, bilmem neymiş. dedim ki, sapıklaşmamıza gerek yok. bi kere sarımsak ve süt dünya üzerinde yanyana gelebilecek en son iki maddedir. zaten maddenin en küçük yapı taşı atomdur. süt ve sarımsak atomu yan yana düşünülemez. domuz atomu da güzel değildir. iğrenç bi atomdur. sarımsağı bırak sütün içinde kaynattıktan sonra yemeyi, normal halinden bile haz etmem ben. gider efendi efendi domuz gribimi olurum daha iyi.

7 yorum:

Okyanu∫takί rüzgar ~ dedi ki...

süt tercihen olmasa da sarımsak yenilebilir. bir arkadasımın dediği gibi sarımsak yemeğin orospusudur. ayrıca sarımsak kirpik ve kaş uzatırmış. bu da böyle bir bilgidir stick.

yejades dedi ki...

im legend olacak bir gün hissediyorum ben :D bak anlaşma yap benle seni legend yapıyım virüsler çıkınca :P

âyine-i devrân dedi ki...

haha :d süt atomu bir de ne, sarımsak atomu mu haha :d alemsin stickman :d

giz dedi ki...

panik yapmaya gerek yok biraz da medyanın abartması biraz dikkat etmek yeter şu aralar :)

MeLioR dedi ki...

''sarımsağı bırak sütün içinde kaynattıktan sonra yemeyi, normal halinden bile haz etmem ben. gider efendi efendi domuz gribimi olurum daha iyi.''

Aynen, aynen, aynen!

stickman dedi ki...

bu bilgileri nasıl ediniyorlar Okyanustaki Rüzgar çok merak ediyorum. yani kirpikleri ve kaşları çıkmayan biri lan dur şuralara bi sarımsak süreyim veya lan sarımsak yiyim belki çıkar kirpiğim kaşım demişte, ve yapmış bunu aha valla da işe yaradı diyerek mi keşfetmiş :D

beni I'm legend yapacaksan her türlü anlaşmanın altına imzamı atarım yejades. hemde ıslak imza atarım valla billa :)

6. sınıf fen bilgisi öğretmenim saolsun ayine-i devran, ondan öğrendim maddenin en küçük yapı taşının atom olduğunu. allah razı olsun atom nedir bilir konuşur olduk sayesinde.

haklısın giz, zaten ben titiz adamımdır. kalabalık ortamlarda da fazla bulunmam zaten ama rüyamda gördüğüm şu siyah pis domuz olmasaydı. ah o olmasaydı o. o tedirgin etti beni :D

melior, bu sütü sarımsaklasakda mı saklasak sarımsaklamasakta mı gripten sakınsak :p

Okyanu∫takί rüzgar ~ dedi ki...

bilmiyorum stick, lafı '' atalarımız '' diyerek bırakıyorum. biz de bir gün atalar olacaz bu arada. neyse.