31 Ekim 2009 Cumartesi

Maç var - Rapido kalem

  • Maç var - kardeşim saolsun bedava mesaj hakkı var sanırım içerden bana mesaj atıyor, "boston maçı var" diye ama bilmiyor ki ben yayılmadan maç izleyemem ve içerde misafirler var. nba başladı ve ben henüz maç izleyemedim. bu tekrar yayınlanan maç benim için çok iyi olurdu ama napalım kader utansın, içerde misafir var. e misafirin önünde de böyle yayılıp maç izlenmez. sağlık olsun. yine de dayanamadım şöyle uzaktan biraz kaan kural'ın sesini dinledim. siz bu yazıyı okuyanlar ntvspor'unuz varsa ve ntvspor'un olduğu televizyonun bulunduğu oda içerisinde misafir yoksa yada misafir olabilir ama yayılmanızın ayıp kaçmayacağı misafirse (o misafir ne güzel misafirdir), gidip maçı izleyebilirsiniz. benden söylemesi.
  • Rapido kalem - geçen gün bizimkiler bazı dolap altlarına muşamba keseceklermiş. tabi ölçülüyo önce dolap ve muşambaya ölçü çizilip öyle kesiliyo. buraya kadar eyvallah ama niye benim rapido kalemimi alıp onla çiziyosunuz :D başka kalem mi kalmadı evde :D neyse ki kalem sağlam kalmış. mundar olmamış. (şu yılların karikatür ustasıymışım gibi kendi kendime havaya girmeme ve teknik terimler kullanmama bitiyorum. bi de ev halkını küçümsüyom. şerefsizliğeme bakar mısın? babam ekmek almasa, annem yemek yapmasa ne yiyecem acaba. nuhaha. konuştukça batıyorum. ekmek ve yemek öyle mi? allah belamı verir inş. ne diyim. (töbe) ama peynir filan almasalar feci olur hakkaten)

5 yorum:

0z-T dedi ki...

Musamba kelimesini analiz etmemissin ama buna cok sasirdim ^.^

Sinek efendim! dedi ki...

bence gidip misafirlerin yanında yayılıp yatınız. zaten bir süre sonra kendiliğinden mahali terk edeceklerdir. size tepki veren aileniz mensuplarına ise "rapidomun acısından n'aptığmı mı biliyorum ben!" der, böylece tek taş iki kuş olayına girişirsiniz.

Mulberry dedi ki...

"maçi yayilmadan izleyemiceksem izlemem ondan iyi" süper bi mentalite/filosofi. ayni benim sey dedigim gibi: montevideo'nun (hollanda'nin -rotterdam'da- su an ki en yüksek binasi) en üst katindaki penthouse'da oturamicaksam montevideo'nun üç kati benim olmus kaç yazar. benimkisine buluyor da bunuyor deniliyordu degil mi? hahahaha

bu arada blogun basindaki resim süper olmus. basketbol askini yansitiyor. heder olmasin böyle yetenekler. git nba müdürüyle konus, böyle böyle deyip durumu anlat. ben nba'de basket oynamak istiyorum arkadas de onlar icabina bakar.

stickman dedi ki...

edemedim :) etmeye çekindim Oz-T, hayatımda muşambayla ilgili o kadar çok ayrıntı var ki.

puhahaha, sinek efendim! koparttınız beni! dahice çözümleriniz, cevaplarınız var efendim. efendimis. rapidomu bizden aldılars.

buluyor da bunuyor demekten çok bi işi yaptın mı tam yapacan bakış açısından bakmak istiyorum ben senin bu söylediklerine Mulberry :) fotoğraf bence de süper :p teşekkürler. heder olmadı bu yetenek zaten header oldu heuehue :p nba'in müdürü david stern'e gitsem benim öyle bi icabıma bakar ki :D yok yok cidden gitsem o adam beni bile pazarlayabilir. zaten nbade oynaybilecek yetenekte olsam benim gitmeme gerek kalmaz, onlar beni bi şekilde bulurlar :) biz sokakların adamıyız :p

Mulberry dedi ki...

sen de haklisin, bi isi yapacaksan tam yapacaksin. evet ben de bu felseye ceviriyorum artik diger filosofimi.

tamam headerim, sen oyle diyorsan. gerci nba'de oynabilecek yetenekte olsan dahi almazlar seni, bi defa zenci degilsin. solaryum da yetmez onlarin rengine yetismek için.