14 Kasım 2009 Cumartesi

aramızda yaşıyorlar!

"insan 1 saatte kaç kilometre koşar" önümüzdeki bienalin konusu bu olsun mu? insan bi saatte kaç kilometre koşarmışmış... bunu merak eden biri yaşıyor dünyada, hatta türkiyede, aramızda. gelin hep beraber dövelim onu! be adam hangi insandan bahsediyosun. bütün insanları bir saat koşturup, sonra ortalamasını alıp sana cevap mı verelim yani.

"avını ağaca çıkaran cita" halk belgesel seviyo abi, seviyo ve araştırıyo. salıcan bir ikisini afrikaya. bak bakalım bi daha yapıyolar mı?! neyşılın coğrafik seni. (kankamsın) (bu arada bende belgesel izlemeye bayılırım. özellikle çitaların ceylanları yidiği belgeseller)

"beynin üstüne yatınca acımasının sebepleri" hadi canım? beynin mi var senin? yatmayıver arkadaş. başka üstüne yatacağın organ mı kalmadı da beyninin üstüne yatıyosun. niye acıdığını söyleyim. senin beynin biraz kafatasından dışarı taşmış. ondan acıyodur. yatma canım o beyinciğinin üstüne.

"25 aylık bebeğim istekleri olmadımı altına işiyor" vay terbiyesiz bebek! şimdi bi kere 25 aylık bebeğe 25 aylık bebek denmez. 2 yaşında bebek denir. bunu nereye kadar götüreceksiniz sayın anne. çocuğunuz 18 yaşına geldi diyelim, ne diyeceksiniz kaç yaşında diye soranlara? 216 aylık mı diyeceksiniz? sen çocuğa böyle aylık üzerinden ömür biçmeye devam ettikçe o çocuk altına daimi suretle işeyecektir. akıllı olunuz sayın anne.

tabi tahmin edeceğiniz gibi bunlar google aramalarıyla blogumuzu renklendiren insanlardı. ama şunu bilmeliyiz; asla vazgeçmeyecekler...

4 yorum:

Zeugma dedi ki...

Bunlar yine iyi stick :)
Sen de bilirsin ki daha ne angutlar neleri merak edip bakıyorlar :D
25 aylık bebeği olan kadına bak ya:))
Nerden biliyor onun için altına yaptığını.Zavallı bebek nerden bilsin? Hey Allahım..
:)))

arada bul böyle....

stickman dedi ki...

bi de o "25 aylık bebek" ne isteyebilir ki Zeugma yani altına yapacak kadar :D ne isteyebilir haha :D hayattan ne gibi bi beklentisi olabilir ki. daha nerede olduğunu yeni yeni farkediyodur. immunofortisli aptamil isterim diye cıngar mı çıkaracak yani :D

SAF dedi ki...

Ben, ortalama bir insanın 1 saatte kaç kilometre koştuğunu merak ettim. Ben şimdi angutmuyum? Ben bir kuşmuyum yani?... Ben belkide gerizekalıyım, belki moron, belki birazda ibne, belki...

stickman dedi ki...

yok SAF, bunu merak ettiğin diye o saydıklarının hiç biri değilsin tabi de, ortalama bi insanı bulmak imkansız. yani kime göre neye göre ortalama. bunun Hüseyin Bold'u var, Elvan Abeylegesse'si var, Tyson Gay'i var efendime söyleyeyim Nihat Doğan'ı var, Yılmaz Morgül'ü, Ankaralı Turgut'u var dimi. Merakını gidermenin en doğru ve tek yolu dünyadaki bütün insanları koşturup ortalamasını alarak öğrenebilirsin. o da çok zahmetli bi iş olur :) ha senin kafanda ortalama bi insan profili varsa. onlardan 5-10 tanesini ikna edip koşturursun. bakarsın sonuçlara. merakını bir nebzede olsa gidermiş olursun. hiç yoktan iyidir.