20 Mart 2008 Perşembe

Boşluk

büyük bi boşluğun içindeyim. etrafta tuhaf bişey var. sanki sessizlik kulağımda çınlıyor. dayanamıyorum yokluğuna.

böyle bişey olmuş olamaz. yok olmuş olamazsın. bu çok büyük, yeri asla doldurulamaz bi boşluk. ve ben bu boşlukla sürdüremem hayatı. dipsiz bi kuyuya düşüyorum sanki. herşey yavaşlamış yada çok hızlı. sanki bi film çok yavaş oynatılıyor ve ya birden hızlandırılıyor. Ama bu sessizlik duyduğum en yüksek desibelli çığlık gibi. nasıl bi boşluktayım. nasıl bi sessizlik ki bu kulaklarımı tırmalıyor. başım sanki yüz kilo gibi. zor kaldırıyorum başımı. çok ağırlaşmış sanki. çok kötü bi mide bulantısı, bitmek bilmeyen.

boşluktayım. tam olarak ne yaptığımı bilmediğim bi boşluk. Sanki uyuşmuş herşey. Sanki yerçekiminden bağımsız herşey. ve yalan. yalan olmalı. her tarafımı sarmış olmalı yalan. gerçek olmamalı bu. ne kadar da soğuk. dirseklerim uyuşuk. kollarım yok gibi sanki, donmuş.

çok soğuk bu boşluk. kabul edemiyorum. kabullenmek istemiyorum. onu kaybetmiş olamam. kaldıramam bunu. bu kadar sevip sahiplenmişken, onsuzluk ihtimali bile aklımı kaçırmama yeticekken nasıl onsuz bi hayat sürebilirim. nasıl nefes alabilirim düzgünce ve nasıl atmaya devam eder bu kalp. imkansızlığın eşiği. onsuz kaybolup gitcem mi bu boşlukta. bu gerçekten olmuş olmamalı. uçup gitmiş olmamalı...çıkamam bu derin ve soğuk boşluktan. çıkamam o olmadan. çıkabilemem. elimi tutup çek beni, kurtar burdan.

4 yorum:

Pınar Altuntaş dedi ki...

Şu an dinliyorum, yazdıklarını okurken;

("Gam"zedeyim deva bulmam... ...
Kaderimdir hep çektiğim, inlerim hiç reha bulmam... ... )

Ne diyeyim ki sana.
:(

syrus dedi ki...

boşluk da bile bir doluluk sözkonus oysa..nefretler, beklemeler, ihanetler, çok sevmişler, az inanmışlar..

..

güzeldi

Zulapha Kaphali Iku dedi ki...

Agustos 2008'in benim icin ozeti...harika yazmissin...

stickman dedi ki...

saol iku, keşke böyle şeyler yaşamak zorunda kalmasaydık.