15 Şubat 2009 Pazar

king O disk O

dün gece disko kralını izlerken uyumayla uyumama arasında bişeyler yaşadım. aynı anda o gece yayınlanacak olan bi all star etkinliğini düşünüyordum. uyuyakalıp izleyememek bana koyardı. ama o an bastıran ağır uykudanda bi türlü kurtulamamaktı ben. (küçükken iki yıl batı berlinde fuatla birlikte rap yaptık. arada türkçem kayıyo) (az önce parantez içinde söylediğim şey sizine tahmin edeceğiniz üzere yalandı, batı berlinde değil, doğu berlinde kalmıştım hahaha) bütün bunların oluşturduğu sonuç; ben, murat kosova ve tabi ki kaan kural disko kralına konuk oluyoduk o rüyamsı şeyde. ama stüdyo garipti. fakülte kantinlerindeki gibi masa ve koltuklar vardı. girişte okan bayülgene para veriyoduk. seyircilerin oturduğu kısım da çok garipti. konuklar arasında zencilerde vardı. sonra ben ara sıra uyanıp adam olacak çocuk diye çıkan birilerini izledim. küçüklüklerine baktım. demet'in arnavut kaldırımı isimli klibini çok severdim. orda oynayan çocuğu gördüm. yakışıklı olmuş ibne. bütün kızlar ona vermek ister. şerefsiz. iyi bi küfür saydım ona. bi daha da o klibi izlersem noluyum. sonra tam yatacaktım, bi kız konuştu, sırf sesi hoşuma gitti o yüzden izledim. tipide güzeldi, fenada değildi. bi ara sevişebiliriz onunla. sonra uyumaya devam ettim. rüyamsı şeyde kaldığı yerden devam etti. bu sefer barış manço'da geldi. bi de elinde büyük bi kek getirdi. kaan kural ve ben o keki yedik. biz yerken murat kosovanın pantolonuna kek parçaları döküldü. biraz sinirlenerek temizledi o kek parçalarını. bende dedim ki, murat abi, yere dökme onları şeytan çarpar. murat abi yere döktüğü tüm parçaları topladı. üç kere öpüp bismillahirrahmanirahim diyip anlına koyarak tekrar bizim önümüze koydu. onlarıda yedik. sonra ben kaan abiye dedim ki, abi dedim, geç kalmayalım, all star etkinlikleri başlamak üzeredir dedim. okan bayülgenden müsade istedik, kalktık. hemen kaan kural'ın rapçi kliplerindeki gibi olan jipine bindik. (öyle bi jipi varmı bilmiyorum) ntv binasına doğru yola koyulduk. yolda ben uyumuşum. ranzada uyandım. ntvyi açtım hemen. murat kosova; phoenix'den iyi geceler basketbolseverler dedi. yaa şimdi böyle mi olduk dedim murat abi. az önce üstüne kek dökmüştüm ben senin dedim. duymadı beni. kaan kural ile birlikte all star etkinliklerini anlatmaya devam etti.
barış abiii! barış abii! ön koltukta oturan bi çocuk gördüm sanki.
-NEEE? olamaaz!
yaa evet evet. aaa bak, dişlerinide fırçalamamış ruh hastası!
(kek için teşekkürler barış abi)

10 yorum:

margo dedi ki...

bende izledim programı ve ruhat hanıma sinir oldum ceza şarkı söylemeye geldiğinde ne alaka ceza şimdi dedi...:s

stickman dedi ki...

hadi ya, ben denk gelmedim o kısma. o kadını tanımıyorum, gazete yazarı galiba. ama kişiliğini ortaya koymuş işte bu lafıyla :) ceza'da ne üzülmüştür ne üzülmüştür bu lafa :) peki Okan Bayülgen filan bişey demedi mi bu duruma?

graSS dedi ki...

aynı akşamı yaşamışız hemen hemen..
kaan allstarı anlatırken kekleri yemeğe devam ediyor olsa gerek ki; konuşurken ''hmoorrr rmorrr..'' şeklindeki homurtuları her daim birşeyler atıştırıyor ve ağzı doluyken konuşuyormuş hissi uyandırır bende.
=)

stickman dedi ki...

kaan abinin o ses tonunu seviyorum ben ya. klasik yorumcuların yaşamdan bezmiş seslerinden çok daha iyi bence. hayat dolu adam.

Tuana dedi ki...

O akşam Ruhat Mengi ayar etti beni sinir oldum kapattım televizyonu o derece.

stickman dedi ki...

iyki o kadının konuştuğu sırada ben uykunun derinliklerindeymişim.

MoonSun dedi ki...

Yahuu hem deli dolu hem de bir yandan geleneklere bagli :)) Moderen Turk insani iste bu :P

stickman dedi ki...

abla valla aynen beni tanımladın helal sana :)

i am not your freud dedi ki...

ahaha barış abinin "NEEE??" ifadeli resmi tam yerine rast gelmiş

stickman dedi ki...

di mii.. aslında olayı fotonun üzerine kurguladım. ondan öyle oldu :)