12 Şubat 2008 Salı

Şehirler arası psikopatlar

evet... psikopat muavinler...Bu şehirler arası otobüs muavinleri neden psikopat oluyolar abi ya. Ben pek yolculuk yapan biri değilim ama bu güne kadar karşıma normal bi muavin çıkmadı. hepsi psikopat. hepsi manyak.

-hemşerim kusura bakma, ışığı kapatsan? bak, insanlar uyuyor. seninde okumana engel olduk ama, hakkını helal et gardaş. hakkını helal et hocam, helal et.
(e ne diyim?) -helal olsun.

yol boyunca bana hakkını helal et dedi. Bi de espritüel olmaya çalışıyo. O daracık kolidorda akrobatik hareketler sergilemeye çalışıyo. Anonslara doğaçlamalarını da katarak, dünya görüşünü yolculara yansıtmaya çalışıyo. Dünya ve Türkiye gündemdeki gelişen olaylar hakkındaki yorumlarını inceden inceye iletme çabası içine giriyor.

Başka bi psikopat da yedigün var diyerek beni kandırıp herkese mis gibi yeni açılmış bol asitli pepsileri dağıttıktan sonra, bir yerden dibinde bi kaç cm kalmış olan 2,5 litrelik fantayı çıkarıp bi bardak döküyo. Geri kalanıda aynen şişeden kafasına dikiyo. Asidi kaçalı yıllar olmuş o fantayı içerken çok yaratıcı küfürler üretiyorum beynimde. Normal bi halimde olmadığım için hiç tepki göstermiyorum. Böylesi hem benim hem de diğer yolcuların sağlığı için çok daha iyi olcaktı çünkü.
(
bu tarz içeceklere aşırı bi düşkünlüğüm, olmazsa olmazlığım, içmezsem çıldırırlığım, hergün en az bir litre götürürlüğüm, evimden hiç eksik etmezliğim filan yoktur, aslında sevmem bile ama neden bu kadar olay yaptım anlamakta güçlük çekiyorum)

Bu adamların psikopatlığına şaşırmamak lazım aslında. Çünkü adam saatlerce o otobüsün içinde bi oraya bi buraya gidip geliyo, saatlerce sürüyo bu. psikopat olmasında ne olsun.

4 yorum:

okyanustaki rüzgar dedi ki...

dünya psikopat. =)

Çoğu manyak, çoğu deIii =))

okyanustaki rüzgarım ben =) dedi ki...

bu arada south parkın 10 sezonu eIimdee ni ha hoaaa =)

banadair_berrin dedi ki...

otobüs yolculugundan nefret ederım..uzun zaman oldu boyle bır yolculuk yapmayalı..yazını okurken bıle otobüs tuttu benı, muavınden kese kagıdı ısteyın benım ıcın :))

stickman dedi ki...

10 sezon hepsi hee. vurun abi vurun :) kese kağıdı değilde ben poşet istemiştim muavinden, poşeti doldurdum, taşacaktı nerdeyse.