7 Ocak 2009 Çarşamba

gülmekten ölmeyin! sakın!

şimdi bu bloga giren bir çok insan gülmekten ölüyo ya. bi de yorum yazar yazmaz hakkaten gülmekten karnı patlayıp ölüyomuş. sonra polis geliyo, olay yeri inceleme filan. bi bakıyolar bilgisayar açık, ölen şahıs en son benim bloga girmiş, böyle bi yorum yapmış. polis hemen benim yerimi tespit edip yakalıyomuş. cinayetten içeri giriyomuşum. sonra konya sulh ve ceza mahkemesi bilmem kaçıncı maddenin şeysinden ötürü bloguma erişimi engelliyomuş. tv'de bütün kanallarda haberlere çıkıyomuş bu olay. "-evet sayın seyirciler, you tube'dan sonra stickman'in bloguda erişime engellendi" diye. sonra bir çok değişik sitede stickman'in bloguna girme yolları türünde yazılar, yöntemler, programsız çözümler filan çıkıyomuş. bi kaç defa açılıp kapanıyomuş blogum böyle. sürekli haberler çıkmaya devam ediyomuş, stickman'in blogu bir kez daha erişime engellendi filan. yok yok açıldı şu an! aha dur yeniden engellendi! sonra başbakan açıklama yapıyomuş, ben stickman'in bloguna giriyorum, sizde girin diyomuş. ülke bir kaos havasına giriyomuş. tasarruf mevduatı sigorta fonu bloguma el koyuyomuş. sonra maliye bakanı, blogumu ele geçirip açık arttırma veya kapalı indirme gibi sitelerde babalar gibi satıyomuş. sonra halkımız bu belirsizliğe dayanamayıp ellerinde pankartlarla sokaklara dökülüyomuş. bunların hepsi ihtimal dahilinde olaylar tabi (umarım ülke olarak bu tür olayları yaşamayız)

16 yorum:

Gülümseyen Gerzek dedi ki...

allah iiliğini versin emmi

Zeugma dedi ki...

Oğlum stick :DD Ömürsün sen ya :))
Aynen bak..
Bir gün beni gülmekten öldüreceksin..İyi fikirmiş.Bir yere vasiyet gibi bir zarf bırakayım da gülerken öldüğüm ve sebebinin senin blog olduğu bilinsin:))

margo dedi ki...

stickman,saçmalanmaz,taranır yaaa :S
:)

gülbeh dedi ki...

senin şu sayfanın sağunda gördüğümüz bu rüyalardan çok güzel kısa filmler çıkarmış aslında, hem de baş rolde sen olcaksın. peh :)

Pilli Cadı dedi ki...

stickmancigim cok ukala gördüm bugün sizi:D

papagangibi dedi ki...

hepsi olası, olur yani ben inanırım :)

Pulvillus dedi ki...

hiç gülmedim ama bu tip şeyler ülkende oluyo başınada her an gelmez değil yani. Dikkat..!

Fatoş dedi ki...

ben gülmekten genelde altımda ediyorum:P

İzDüŞümLeR dedi ki...

Stickman seni mimledim haberin olsun.7 gün içersinde (blogger burada Ring'den esinlenmiştir) yazmazsan basketbol topun kabağa dönüşecek (Burada da külkedisinden)

MANUKYAN dedi ki...

bak olmadı eksik yazmışsın...senın bloğunun kapanmasına dayanamayıp protesto amaçlı taksim meydanın da kendini zincire vuracak olanları unutmuşsun.....

yejades dedi ki...

allam senin fikirlerine tapıyorum bazen ya :D...

okyanustaki rüzgar dedi ki...

yaa bi git..

stickman dedi ki...

keşke, keşke diyorum Gülümseyen Gerzek. verir inş.

Zeugma, vasiyetine beni affettiğini de yaz. ayrıca mirasını bana bıraktığını da ekle ;)

aynen öyle margo :)

gülbeh, ordakiler hiç bişi. sen eskiden rüyalarımı yazdığım bloga bak. manyakruyalar.blogspot.com

arada sırada ukela oluyum pilli cadı ya, böyle burnum havalarda dolaşıyım. abartmadan tabi, tadımlık. tadımlık diyince yine yemeklerin geldi aklıma pilli.

bu anlattıklarım, benim arjantine gelmemden daha olası şeyler papagangibi, tabi inanıcaksın :)

haklısın Pulvillus, olmasından feci korkuyoz zaten. ama pek dikkat etmiyoz. bi şekilde çözeriz nasıl olsa.

fatoş lütfen! :p

basketbol topumun kabağa dönüşme ihtimalini düşünmek bile çok ürkütücü İzDüŞümLeR ama mim olayı yok bende. kızmazsın inş :)

nası unuttum MANUKYAN? o grubu sen organize etmiyecekmiydin? öyle konuştuk ya. ayarla onu yaff. gözünü seviyim unutma.

yaaani, tapmayacaksında ne yapacaksın yejades. tapılacak fikirler sonuçta. napıyım, nası engelleyim kendimi. olmuyo işte. durduramıyorum. :p

gitmem ki okyanustaki rüzgar :) hem gidersem üzülürsün. ağlarsın. getme diyeydim dersin. hıhı.

MANUKYAN dedi ki...

deli çocuk :) o işi olmuş bil...

Siminya dedi ki...

Bu yazını yazdığın gün okuyup acillik oldum şimdi acilden geldim de yorum yazim bari dedim, senin bu yaptığına soykırım denir ! :)

stickman dedi ki...

nasıl ya, baya böyle bildiğin hastaneye mi kaldırıldın, acil servise. aman allahım. artık blog yazmayı bırakmalıyım. sivillere zarar veriyorum.