24 Şubat 2010 Çarşamba

alkışlarla yaşıyorum!

söyleyince ilginç gelecek biliyorum tabi ama şöyle ki, benim basketbol oynadığım yerin hemen dibinde bi düğün salonu var. tabi basketbol oynadığım yer şehrin stadyumunda. yani bi alan var, orda normal futbol sahası var. biraz sağ tarafında da 3 saha yanyana, tel örgülerle çevrili basketbol sahaları var. yanında da düğün salonu var işte. evet stad içinde düğün salonu var abi napalım. yapmışlar zamanında. oyun havası eşliğinde çok basketbol oynadık biz. o yüzden nba'e gidemedim ben :p ama son yıllarda dj filan getiriyolar düğünlere. böyle baya güzel şeyler çalıyolar. neyse işte yazın bu düğün salonunda her akşam düğün oluyo. bizde arkadaşlarla yazın nerdeyse hergün basketbol oynarız. geç saatlere kadar basketbol oynadığımız zamanlarda, istisnasız her defasında bakın şu olay oluyo. şimdi düğün bitiyo tamam mı, gelin-damat işte böyle ooo falan filan coşkuyla biniyolar arabalarına. sevişecek ya bunlar, korna çala çala gidiyolar. işte araba tam sahanın kenarından geçerken biz maç yapıyo oluyoruz tabi o sırada. bizim arkadaşların hepsi bırakıyolar maçı, bu genç çiftimizi alkışlamaya başlıyolar. hani çok çağdaş, biribirine bağlı insanlarız ya. sevinçlerini paylaşıyo enteller. ama uyuz oluyorum ha! ben hariç herkes alkışlıyo. sinir basıyo beni. yani banane abicim? hem alkış ne sanki? niye alkışlayım ben. ben mi öpüşecem sanki, ben mi sevişecem. yooo. onlar sevişecek. ben yine eve gidip belki duş almaya bile üşenip, terim üstümde kuruyarak yalnız uyuyacam. eee banane o zaman? ben niye alkışlıyorum ki! alla allaaa! defolun gidin sevişin ya! hayret bişey ya! lan sinir etmeyin adamı!
tıklarsanız büyür. (resimden bahsediyorum pis herifler!)
yorganla ilgili düşüncelerinizide kendinize saklayın :p

10 yorum:

I believe, i can fly dedi ki...

niyeyse acıdım :D

bu yaş olmuş hala evli çiftlerin ne yaptıklarını düşünüp çift katlı ranzada yatıyon püüü :D

bossa nova dedi ki...

pii bari arabanın önünü kesip üç beş kuruş neyin toplasalar bi işe yarar..
Ama düşündüm de şimdi herkes alkışlasa tanıdık neyse ama tanımadığın kişi alkışlayınca hoş oluyodur gelin damat için yazık yeeeeaaaaaa. Alkışlasınlar bence. ama para da alsınlar on kilo para takılıyo e versinnler artık. Ranzaya da bayıldm ayrıca tıkladım uyudu da büyüdü.

Berrin'deniz' dedi ki...

hhahahahhahha en kocamanından:)

Larien dedi ki...

çizim çok hoş :D

rahat yazar dedi ki...

güzel yazı. bizim milletimiz böyle gelin damat gördü mü uzun uzun bakar inceler:) zaten düğün olayı bile onların birlikteliğini kutlamak için değil mi?

stickman dedi ki...

off! uff! çok belden aşşa vurdun be penguen :( insafsız! zalım! napıyım çok şanssız bi insanım :( böhüü :( :p napaydım be penguen, tek katlı ranzada yatıp evli olmayan çiftlerin sevişmelerini mi düşüneydim. neyleyeydim bu diyarlarda.

anaaa bossa nova, tıkladında uyududa büyüdü mü :D puhahaha! git len manyak! o gelin damadı değil belki ama seni alkışlıyorum işte şimdi. para ver!

berrin abla naaptın ya? kahkahaların finlandiyadan buraya geliyo. bana finlandiyalı bi kız bulsana abla, terkedeyim bu diyarları. soğuk iklimlere yöneleyim.

teşekkürler Larien. senden hoş olmasa da eh işte yaptık bişiler :p

teşekkürler rahat yazar. gelin-damada meraklıyız hakkten. düğünlerin biraz senin dediğin gibi bi olayı var tabi ama şöylede bi imajı var ki, bakın biz bundan sonra sürekli olarak sevişeceğiz, bişey demeyin bize. alın size pasta, kola. yiyin için, azcıkda oynayın sonra gidin. gibi :)

Beyrut Yıldırım dedi ki...

pihehehehey:) Tıklarsanız büyür:) oooof..bide bence dünyadaki en huzurlu insan ranzanın altındaki şu uyuyan insan. Karikatürün figüranı o. kafası rahat. oooh miis:)

'Berrin' dedi ki...

tabi sen beni takip etmediğin için geçmişte kaldın bir seneyi aşkın zamandır tr de yaşıyorum ben :)) al bi kahkaha daha :))
zamanında söyleseydin ya soğuk iklimden kız istediğini :)
şimdi buralardakiler yaramaz sana, gerçi konyada teyzemin kızı var ama :))

Lulu dedi ki...

O kadar üzülme Stickcim,biz de haremimizle uyumuyoruz.Yalnız uyuyoruz hatta yalnızlıktan üşüyüp gece yarısı kalkıp çay içiyoruz ve yalnız bir adamın blogunda bol bol saçmalıyoruz:)
P.S:Ha adam mı yok,adam çok ama sinirlere dokunmayan ama kalbe dokunan yok:(

stickman dedi ki...

demi fatoş ya. ranzanın altındaki uyuyan insana dair müthiş bi tesbit. "ben uykumu uyurum geçerim arkadaş, gerisine ne karışıcam, peeeh, hiiiç.." der gibi uyuyo, o kapalı gözkapaklarından bile hissediliyo bu :)

ah be Berrin ablam. finlandiyaları bırakıp geldin hea şu vatan topraklarına. ve eli boş geldin stick kardeşine. bir finlandiyalı kızı çok gördün bana :p demek konya'da teyzenin kızı var. uuuvv yee beybiii yeee :p

saçmalamakta ne demek Lulucumm hımmmm! bak ağzına biber sürerim! hımmm!! blogun kenarına koysana o çayı biraz. bende içiyim bir iki yudum. canım çekti :) bisturiyle cerrah titizliğinde alıyım mı sinirlenirini ve kalbini. ama o zaman da bi anlamı kalmaz ki demi :) düşürme yüzünü öyle.