18 Mart 2010 Perşembe

UGG FİNAL - gözlerdeki dehşet

daha da ugg ile ilgili tek kelime edersem...
resme bir tık

20 yorum:

MOMOL dedi ki...

süper bir final olmuş :) uggcuları ancak bu paklardı :)

Adsız dedi ki...

Haha:D ne piskopatça bişey bu ya bida ugg giymicem nolur nolmaz! tırstım:D

SarhoşKedi dedi ki...

gözlerdeki dehşete bitim!

perikizi dedi ki...

bayıldım, iviiiiiiiiiiiiit :)

Eternal dedi ki...

''-bize ugg ver - al.''

ahhaha süper olmuş :D

•düşler kon∫erves¡• dedi ki...

:o)

ebvata dedi ki...

Güzelll !...

Tavşan kulak saçlı kız çok şeker olmuş, iviiitt :)))

puck-robin dedi ki...

harika bir final stik :D

Larien dedi ki...

gülmekten altıma işedim resmen.
ama yakışırdı sana da :P

stickman dedi ki...

ehehe sağolasınız varolasınız insanlar. ama giyenler şeyapmasın, giysin yine yav, üşümesin ayacıklar.

*kelime jonglörü* dedi ki...

Stickmanciğim,bak aydır uğramadığım blogger a senin yazılarına bakıvermek için dün uğradım,bu karikatürü da pek sevdim,bağrıma bastım.O kadar bastım ki formspring sayfama arka plan yapmak istedim.Hayır demeyeceğini düşünerek demin itibariyle yapmış bulundum,lakin bir izin gerekli elbette.cık dediğin an kaldırırım.bkz:http://www.formspring.me/krakerkarakter :)Ellerine sağlık sen zeki bir insansın.

stickman dedi ki...

cık :p ver bi 20 milyon istediğin yere arka plan yap :p hehe şaka şaka. aman efendim ne demek tabii ki koyabilirsiniz. sonuçta güzel saçları olan ve zarif bir hanfendisiniz. recaa ederim yauuv reca ederim.

*kelime jonglörü* dedi ki...

Biliyordum sen cevap yazınca bana mail gelmeyeceğini ben de yazmadı sanıp sonra da işkillenip buraya bakacağımı,hepsini biliyordum.Duvar kağıdı hemencik dikkat çekti efenim.20 milyon yerine blogunuzun reklamını yaparız isterseniz,bakınız şu arkadaş yapıvermiş çok var böyle şeyler onda gibisinden.Ya da gel ankaraya hemen,ısmarlarız bir yemek.Gayet de ciddiyim yani.:D

stickman dedi ki...

e işaretleseydin ya maille haberdar edilme seçeneğini :) ankara-konya hattı hızlı tren projesi bitsinde geleyim. ama yemeği kendin yapacaksın. yemek yapmayı bilmiyosanda öğren tren hattı bitene kadar :D

*kelime jonglörü* dedi ki...

İşaretliyorum zaten ama gelmiyor:P tamam yaparım yemek:)

*kelime jonglörü* dedi ki...

valla bugün saymadım ama 20 yazını fln okumuşumdur heralde,bir güldüm bir güldüm,terapi gibi.Teşekkür ederim tanımadığım insan:)

stickman dedi ki...

oh maşallah yarasın :) afiyet bal şeker olsun.

*kelime jonglörü* dedi ki...

Bir arkadaşıma (netten olan dolayısıyla karşılıklı bir kutlama yapamayacağım)dün arkadaşlarla yaptığımız bir sürprizden sonra bugün seni okumasını önerdim hediye olarak:P Adı Oktay anons yap hepi börtdey diye :D:P:))

stickman dedi ki...

oktay mı? oktay ne arar la bazarda? napıyım ben oktayı :p gizem filan yok muydu? demet, ayça, sinem, su filan yokmu? ben anamın babamın doğum gününü bile kutlamıyom. oktay'ın doğum gününü mü kutlayacam :D ha bak bi demet olsaydı gönderdiğin kişi, ne bileyim bi gizem, ayça, eylül, yeliz filan olsaydı o zaman kutlayabilirdim belki :p bana bunlarla gel.

*kelime jonglörü* dedi ki...

pekala,özür diliyorum(: