30 Kasım 2010 Salı

Marty McFly oldum!

şöyle bi parti olsa, sadece sevdiğimiz film karakterlerinin kostümlerini giymek şartıyla katılabileceğimiz. (yalnız kırk yıldır partilere katılan biri gibi konuşuyorum. normal partiye katıldık da bi bu kaldı) ne güzel olurdu. ben Marty McFly olurdum kesin. aklıma ilk o geldi. zaten küçükken onunkine benzer bi montum vardı. sadece rengi değişikti. bi de evdeki yastıkları yere koyar kaykay kayıyormuş gibi yapardım. bizimkilere 3-4 yıl yalvardıktan sonra bi kaykay aldırabilmiştim. sonra mahalledeki bütün çocuklar kaykay aldı. hepimiz sabahtan akşama deli gibi kayıyorduk. şimdi o kaykay teyzemgilin kömürlüğünde duruyor. Marty McFly olarak katılmak için ikinci bi şeçenek daha var tabi. dans gecesindeki haliyle. ama o gitarı nerden bulacaksın demi? hadi buldun diyelim. nasıl çalacaksın :D
evet şimdi sizin görüşlerinizi alalım. böyle bi parti olsaydı siz hangi filmin hangi karakteri olarak katılırdınız? spoiler vermeden söylerseniz bi zahmet daha iyi olur. çünkü henüz izlememiş olabiliriz vereceğiniz örneğin olduğu filmi :) (gitarlı çizimin altına orada çalınan şarkıyı koymak isterdim fakat şu bloga şarkı koyma işini bi türlü tam olarak beceremedim. alın burdan dinleyin)

8 yorum:

♥ Unicorn ♥ dedi ki...

kesinlikle süper seçim! ben ve eşim geleceğe dönüş'ün hastasıyız! her ayrıntısına bayılıyoruz :) kaykay-converse ve kırmızı yelek :)

son kıllanma tarihi dedi ki...

Joker kostümüyle gelmek isterdim, ama onu çok fazla kişi isterdi heralde ondan giymezdim:P

Daçe dedi ki...

vendetta maskesi elbette dostum.

Sam Andrews dedi ki...

Eowyn olurdum kesinlikle :D

Ledlebi dedi ki...

ben labyrinth'deki goblin kralı olurdum heralde.

I believe, i can fly dedi ki...

neşeli ayaklar kostümü ile gelebiliyoz mu :P

amelie olurdum ya da beter böcek :D

bilmiyorum çok kararsız kaldım. biraz ondan biraz bundan... büyük ihtimal ne olacağıma karar veremediğim için ben partiye de gelemezdim.

Larien Beyinütüleyen dedi ki...

ben de sana uyum sağlamak için çılgın doktor olurdum. kaykayla gez babam gezerdik. hatta sonra ben düşerdim "HİÖHİHÖİH" diye gülerdik. biri böyle bir parti düzenlese de gitsek ve gecenin yıldızları olsak stick :(

stickman dedi ki...

Unicorn, selam geleceğe dönüş dostları, selam olsun :) yalnız ben geleceğe dönüşte converse hatırlayamıyorum. Marty nike giyiyordu. Özellikle ikinci filmde oğlunun kılığına girdiğinde giydiği ayakkabılar çok ilginçti.

son kıllanma tarihi, onun makyajını yapmak da zor olurdu ya, çok uğraştırırdı.

Daçe, nefis seçim.

Sam Andrews, bi de at ve kılıç lazım o zaman sana.

Ledlebi, malesef izlemediğim için bilemedim şimdi ben onu.

Pengu, olur olur, sana yavru penguen kostumü bulurduk onu giyerdin. ama yavru penguenler gibi paytak paytak yürümen gerekir kostümün hakkını vermen için.

Larien, düşmemen için hava kaykayını tercih ederdik o zaman. ama eminim sen ondan da bi şekilde düşmeyi başarırdın :p böyle bi parti düzenlenir düzenlenmesine ama tam hakkıyla olması için fena bütçe lazım :)