16 Mayıs 2008 Cuma

nihat doğan'ın ikizi

psikopat muavinlerden bahsetmiştim. gidiş yolundaki psikopat muavini tanıyodum ben. evet hiç yabancı değildi yüzü. lan kimdi bu adam. kimdi? kimdi? birine benziyo ama kime. evet nihat doğana benziyo. ben bu nihat doğan'ı nasıl tanıdığımı da bilmiyorum. aslında taklitlerini yapan insanlar aracılığıyla tanıdım sanırım. ama adamı daha önce görmediğim için taklidi hiç komik gelmemişti bana. taklidini izledikten sonra adamı gördüm. adam komik geldi bu sefer. kes bunun saçlarını kısacık. giydir muavin gömleğini, kıravat ve üşüdükçe giydiği yeleğide ver üstüne. aynı nihat doğan bu psikopat muavin.

-hemşerim ışığı kapatsan, bak insanlar uyu.....
tamam nihat tamam...görüyorum ve duyuyorum o insanları. horlamaları kulaklarımda. daha fazla konuşup yorma kendini. nasıl bi hisle gidiyorum biliyomusun. söyle kaptana, yeterki daha hızlı gidelim. bütün ışıkları kapatalım. sadece farlar yansın. daha hızlı gidelim. yağan kar, tipi, yolun durumu umrumda değil. bak, ışığı bile kapattım nihat. söyle kaptana, daha hızlı sürsün. stick, koltuğunun üstündeki küçük ışığı kapattı diye söyle kaptana. artık daha hızlı gidebiliriz de.

3 yorum:

sHeker dedi ki...

aa şaşırdımm!!.. adam cidden benziyor nihat doğan'a :)

Adsız dedi ki...

Şimdi bu muavinin mi nihat ın mı fotoğrafı? :S

stickman dedi ki...

muavinin öyle bi yerde ne işi olsun adsız, arkada kremler filan :D tabi ki nihat doğan'ın kendisi bu. sakal gibi adam vesselam :p