17 Aralık 2007 Pazartesi

Gri

Uyandım ve perdeyi aralayıp dışarı baktım. Hava gri, yerler gri, binalar gri, ağaçlar gri, insanlar gri. Fotoşopta efekt yemişe dönmüş hayat. ctrl+z yi bulabilsem buralarda bi yerde, basıp geri alıcam, renkler geri gelicek ve bende bi kaç efekt ekleyip daha canlı yapıcam renkleri. aha!.. fotoşop hata verdi. Sistem ciddi bi hatadan kurtarıldı diyo. Renkleri canlandırmaya çalışmakta hata mı ettim. Vay canına. Bu bir hataysa herşeyin gri durması daha mı iyi yani. Fark ettimde bu blogda griymiş. Kapişonlu, gri ve en büyüğünden bi sweat almak istiyorum. zenci işi ;) hişşş para çıkın :p

10 yorum:

inehk dedi ki...

ilk yorumu ben yazıcam!

1: konya we gri.. benim de konya ile ilgili aklıma kalan o.. bide gece 2 deki yoğun sis..caddeyi çaprazlama geçtiğimizi farketmemiz..
2:fotoşopla şu bizim camı da temizlesek olmaz mı yaa? bayram da geliyo hani..
3:kopşon+gri bi de xx..xl.. 3ü bi arada mükemmel karışım..

^^w^^קรเк๏קคt^^w^^ dedi ki...

bu yazıyı okuduktan sonra dikkat ettim istanbulda bu sabah baya gri sonra düşündümki undan bir kaç gün önce daha koyu renkler hakimdi sokakta yakında kar yağcak falanda diyolar milletin psikolojisi aniden darp almasın deyü geçiş rengi bence bu gri :P

Pınar Altuntaş dedi ki...

Tamam !
Bak baryam ziyaretine geldim.
Elimi öp vereyim harçlığını :P
Ayyy iğrenç espri neyse; iyi bayramlar Ahmet'ciğim.
Görüşürüz.

stickman dedi ki...

amaaan inehk , camı silip napcan, misafir gelip camı açıp bakcak mı temiz mi diye, boşver.

geçiş rengi olabilme ihtimali tesbiti çok iyi psiko :p bu cümle zincirleme sıfat tamlaması gibi bişi oldu.

mınar apla? ne iğrenç espirisi ya? olurmu öyle şey, yarın bayram ve büyüğümsün. ben senin elini öptüm, paramıda isterim. 50 ytlcik. sweat ve basketbol şortu alcam hatta öbür elinide öpüyüm 100 ver sen :) bak sevap olur hem :)

inehk dedi ki...

stickman! büyüğümsün.. ben de gelip senin elini öpiyim..pınar ablamızdan aldığın harçlığı da bana werirsin artık..

tamam tamam hadi kardeş payı yapalım..80 benim 20 senin..

stickman dedi ki...

80 senin demek, öyle düşünüyosun yani. tamam ya, iliğimi kemiğimi kuruttunuz tamam. :p

inehk dedi ki...

yahu stickman nedir bu yahu.. hasılat kötü..harçlıkları düşündükçe sewiniodum ama..baktım kuzenlerden bişe çıkmıyo.. hepsinin yeni bebeleri oldu..bize harçlığı kestiler yahu..hepsi geçim derdine mi düştü nedir.. ben en iyisi senin geliyim bi elini öpiyim..olmuyo böyle abi yaa..hayat şartları zor yanmi..sonuçta ben de bi öörenciyim di mi..

stickman dedi ki...

ah olsa gel öp dicem inehk ama valla bende öğrenciyim ve hasılat bu bayram o kadar düşük ki, moralim bozuldu valla. istediğim sweatin yarı fiyatına anca ulaştım. nerde o eski bayramlar.

Başak Ölmez dedi ki...

gri güzeldir karmaşayı yansıtır belkide renker yerindeydi ama sen öyle görmek istedin ...
Vay be sana böyle bir yorum yapacağım aklımın ucundan geçmezdi ahmet şaşırdım ayoll :)
Bi de fotoğraf makinasımı aldım sen şekerim ne iş hehehe :)

stickman dedi ki...

niyeymiş başak abla, ben duygusal olamam mı gız :p müthiş duygusal bi insanımdır aslında ama o yönümü pek göstermem, böyle aniden gösterince de şaşırıyosunuz tabi, haklısın. fotoğraf olayına gelinceee, ben nasıl fotoğraf makinası alayım yaff. bende o para ne gezer. bu blogdaki bütün fotoğraflar kardeşimin arkadaşının cep telefonundan, benim arkadaşlarmın cep telefonlarından ve daha bir çok insanın cep telefonlarından çekildi :)