6 Ocak 2008 Pazar

Moralim bozuk Orhan baba, yapma!

bir hafta gecikmeli yazı

Nedenini tam bilemediğim bi moral bozukluğu var üstümde. Aslında tam olarak biliyorum bu nedenleri ama sorun olarak görmek istemiyorum galiba. Bi de tv de acıklı bi müzikle bi gazinin son anlarını anlatan bi kısa film oynuyo. lan ağlayacam biraz daha devam ederse. kardeşime;
-çek olum şunu çek, popstarı izlemeye razıyım.
-LÜTFEN POPSTARI AÇ, LÜTFEN!...

Yaşasın popstar, yaşasın Osmantan Erkır, yaşasın Ebru Gündeş, yaşasın Armağan Çağlayan, Bülent Ersoy ve Orhan Gencebay. çok tatlısınız hepiniz.

Orhan Gencebay, Bülent Ersoy'un göğüslerinin arasından bişey çıkardı. Tam o anda; "-BATSIN BU DÜNYA" diye haykırdım. Ses odanın duvarlarında yankılandı. Sen bu hallere düşecek adammıydın Orhan baba. neyse, hatasız kul olmaz. Bunu bize sen öğrettin. Hatanla seviyoruz seni Orhan baba.

Bağırışım üzerine komşular rahatsız olmuşlar, şikayete geldiler. Kovdum hepsini, küfür ettim. Siz kendinize bakın lan apartman vahşileri dedim. Gidinde bi popstara bakın, bağırılmıcak gibi mi? nasıl bağırmayım lan, hasta etmeyin adamı. Çıktım evlerine, kapıyı açmak istemediler zorla açtırdım. Açın dedim lan popstarı. Bitene kadar izliceksiniz bunu. Bağıranı yeni yanmış sobanın üstüne oturturum. Sabaha kadar sönmedi sobalar ve apartmanı derin bi yanık kokusu kapladı. Ne ettin Orhan baba? apartmanı düşürdüğün hale bak. Zaten psikopat dolu bi apartman. Yapma bi daha Orhan baba.

moralim şu an bozuk değil.

15 yorum:

Umut Benzer dedi ki...

resimsel canlandırmalar süper oluyor yazılarında :)

voLkan | yeniden bağımsız dedi ki...

batsın değil mi : )

neden batsın birader benimde üzüldüğüm bir durum oldu şimdi mesela ben son yazımda eğitim gönüllülerinden bahsettim haydı kızlar okula kardelen ayşe gibi kampanyalardan bahsettim faka tmsn de bir arkadaşım benmi yazım için ibr uyarıda bulundu. kardelen ayşeciğimiz malesef kadro bulamalış dolayısıyla bir kardelen öğretmeni olamamış atanmayı bekliyormuş. şimdi 20 milynluk turkcell yalan mi söylüyor yoksa bu haberi yayınlayan cemaat gazeteleri yalan mı söylüyor ?

moralim bozuldu şimdi : ) btsın bu dünya.

^^w^^קรเк๏קคt^^w^^ dedi ki...

cuprisun diye bi içecek vardı :)
tadı bi acayipti :)
normal meyve sularına pek benzemiyodu :)
öyleydi işte :)
ama patlatmasını severdim ben paketini .

inehk dedi ki...

sağa sola bi köşeye artı 18 yazalım..

onurr dedi ki...

Şu an senden acaip tırstım özellikle "Bağıranı yeni yanmış sobanın üstüne oturturum." cümlesini okuduktan sonra :P

inehk dedi ki...

sobaya bütün halinde oturtması bence çok insancıl.. bi de elini bulaştırmak istememiş belli.. yoksa ilk önce kollar sonra bacaklar..gibi uzuv uzuv ayırıp sobada yakabilirdi.. ama uğraşmaya değmez.. hem böyle bir bütün halinde.. hoş oluyor..

jade dedi ki...

Murat Menteş'in Dublörün Dillemması diye bir kitabı vardır. Adına bakmayın Quentin Tarantino kıvamında acaiip bir kitaptır. Kitabın b,r sahnesinde esas kahraman ve dostu taksidedir. İnecekleri yere varırlar ve taksi durur. Takside Orhan Gencebay çalmaktadır. İkili inmez, taksici şaşkın bir süre bekkler. ŞArkı bittiğinde İbrahim kurban adama parayı uzatır ve diğer arkadaşıyla aynı anda arka kapılardan çıkarlar. Sonra İbrahim arabanın penceresindne şaşkın bakan taksiciye döner ve ;
" Orhan Gencebay çalarken arabadan inilmez.."der ve uzaklaşırlar.

İşte böyledir Orhan Baba sevgisi ancak tüm bunlar Bülent Ersoy'un yapma göğüsleri arasında kaybooluupp gitti sanırım .....

stickman dedi ki...

teşekkürler umut

o haberi bende duydum voLkan :) üzücü bi durum ama çok gülmüştüm napıyım. öyle bi reklamda çıkıp kadrosuz kalmak :) inş. doğru değildir.

cuprisunı hatırlıyorum psiko , sanırım halen var. biz bide reklamından etkilenip patlatmaya çalışırdık onu, patlamazdı da meret. iyisin demi psiko, kar üstünde yalın ayak dolaşma :p

o benim en insaflı cezam onurr :) gerçek kesitlerle, parmak iziyle, testerelerle, hostellarla, ogrishle harmanlanmış bir psikopat olarak, çok hafif bi ceza kurbanı sobaya oturtmak. oturttuğum kişinin teşekkür etmesi lazım. aha işte inehk nası da biliyor. yolda giderken bi pencereden pompalı tüfekle ateş edilcek diye korkan adam bilir böyle şeyleri :p

vay be jade , o derece bi orhan gencebay sevgisi var demek ki. umarım bülent ersoyun göğüsleri arasından, kaybolduğu yerden kurtulup yeniden halka döner. bi de bülent ersoyun göğüslerinde kimler kimler kayboldu, orhan baba gibi saf temiz bi adam nası kaybolmasın. geçen gün bizim bi arkadaş, sevgilisini kaybetmiş bülent ersoyun göğüslerinde. al başına belayı. ara ki bulasın. ben aramam dedim arkadaşa. git kendin ara.

inehk dedi ki...

bence en büyük etken "gerçek kesit"

yaşasın filaş tivi..

eğer gün gelirde o programı yayından kaldırırlarsa türkiye çapında imza kampanyaları yapalım.. gerçek kesitsiz bir filaş tivi düşünemiyorum.. meydanları dolduralım.. gerçek kesit gerçek kesit inlesin türkiye!

voLkan | yeniden bağımsız dedi ki...

inehk
ne diyorsun? bende ondan istiyorum.

inehk dedi ki...

flash tv.de gerçek kesit adlı bi program var.. şahane.. rastlarsan mutlaka izle.. oyuncular süper.. senaryo şahane.. kamera ışıklar vs.. maşallah yahu..

ayrıntılı bilgi için gugıl'a gerçek kesit yazmanız yeterli.. belirli bir hayran kitlesi var zaten..

JADE-CADI dedi ki...

:)) senin moral bozuklugun (sadist miyim neyim???!!) bile güzel ve komik yahu... :)) yapma böyle.. beni mahfediyosun :)

Batsin lan !!!! :)))

Pınar Altuntaş dedi ki...

Ha hah ! Etiketine bayıldım :D
"bülent ersoyun göğüslerinin arasından bişey çıkarmak" bunu yazı dizisi haline getirsene hemşooo :D
Boşa gitmesin şu güzelim etiketin :D
Bu arada, bir kaç gündür yoktum ve bir süre daha öyle olacak galiba ama görüyorum ki herkesde bir moral bozukluğu ve bir isteksizlik , bir tuhaflık var yaw!
Noluyo milllet yaw!
kendinize gelin arkadaşlar!
aaa!
Neme lazım bulaşıcı filnadır ki eğer bulaşıcı ise diyiverinde aşı yaptıralım !
:D
"iğrenç bir espri mi bu , yoksa bana mı öyle geldi :D"

Nurum dedi ki...

hahahayt göğüsler süper ya,pembiş pembiş... :) :D orhan abime sevim abla bir göz atmıştır,eve gidelim sorcam ben sana diye...düş önüme..orhaaaan... :))

stickman dedi ki...

cadıcık işte benim bu özelliğim manyak ya demi, moralim bozukken daha iyi espriler üretiyorum desem şaşırmazsın umarım :p

pınar valla o etiketten çıksa çıksa iki yazı dizisi çıkar, o da patlayabilir :p

Nurum sen sevim ablanın huyunu biliyosun galiba, zaten bu olay olurken de pis pis bakıyodu.