10 Ocak 2008 Perşembe

Takıntılarım MiM

Onurr bana mim yollamış. Konusu "takıntılarım".

kola vb. içeceklerin şişelerinin kapaklarını çok sıkı kapatmak gibi bi takıntım var. Eğer bütün gücümle sıkarak kapatmazsam içim rahat etmiyo. İlla ki sımsıkı olcak ve açıcak kişi açamıcak, bana getircek ben açcam. aynı şekilde, çeşmeleri çok sıkı kapatmazsam rahat uyuyamam. çünkü az da olsa bir miktar su akıp boşa gitcekmiş gibi gelir bana. suya çok önem veren biri olarak gördüğüm bütün çeşmeleri sımsıkı kapatırım. şimdilik aklıma gelen takıntılarım bunlar, hatırladıkça devamı gelebilir. Biliyosunuz ki bende mimler açık büfe. İsteyen istediği kadar alabilir, kendi kendini mimleyebilir.

9 yorum:

inehk dedi ki...

söyle!tüm sütaş sütlerin kapağını da mı sen kapatıyosunn? ilk açışta kesinlikle açamıyorum yahu.. bıçakla kutuyu kesip kapağı dewre dışı bırakıyorum o derece..

^^w^^קรเк๏קคt^^w^^ dedi ki...

ohhahahha :D
çizimler yine harika
yawf hadi kolayı anladım açamayan sana getiriyo açtırıyo ama musluğu açamayanlar napıyo .
stiiiiccck oğlum bi koşu gel şu musluğu açıver mi diyo :S
her muslukta uygulama be abicim millete işkence yani resmen :D
delüüü ğanlıı

stickman dedi ki...

yok yok sütaşla hiç bi ilgi ve alakam yok inehk . belki sütaşında benim gibi bi takıntısı vardır :)

teşekkürler psiko :) valla musluğu bi şekilde açıyolar ya, şu ana kadar sanırım bi kere annem çağırmıştı çeşmeyi açmam için, onun dışında böyle bi olay yaşanmadı. hadi yine evdekiler çağırabilir ama ya sokaktakiler? çünkü sokakta da açık bırakılmış bi çeşme görürsem dayanamıyorum, gider sımsıkı kapatırım. artık onlarda belediyeyi filan ararlar, onlar gelip açar :)

^^w^^קรเк๏קคt^^w^^ dedi ki...

heheheh :D bu daha güzelmiş bahk
sen ana su vanalarınıda sıksanya bi ara ama bu sefer bütün gücünü kullancaksın şehirde kaos çıkcak bırak senden başkasını makinalar bilmemneler bile açamıyacaklar :P
sonrada çekilin uleyynnn ben geldim deyip açcaksın vanayı bütün şehir seni vana açan kahraman olarak benimsiycek bağrına bascak mutlu mesut sevgi yumağı şeklinde yaşıycaksınız :P
ne senaryo yazdım gördün mü?
evet evet ben fazla bilim kurgu neyim izliyorum bu aralar :D

oky dedi ki...

onlar bi de dolapta soğuktan daha da sıkışıyor, mutfakta kerpeten var bizim. kargaburun da olabilir. aletleri tam bilmiyorum. onla açıyoruz bazen :)

Ersin ÖLMEZ dedi ki...

bizim evin kolalarını senmi kapatıyorsun !!
çabuk gel onları aç nasıl kapattıysan açmaya çalışıyorum açamıyorum hırrr

Pınar Altuntaş dedi ki...

Çeşme okeyde cola kapaklarını bizim evde de deli gibi sıkan biri var ve ben de bu duruma takıyorum !
Tamam asiti , gazı kaçmasın diye sıkıyonuz anladık, bende asiti kaçmış cola fanta vb şeyleri içmem ama o kadar da sıkmayın be abi !

JADE-CADI dedi ki...

fan club acicam sana :))) en fanatik üyesi ben :))) bizim huylarimizda benziyor yahu .. :)))

stickman dedi ki...

yok Ersin , valla ben sadece bizim evdeki kapaklarla ilgilenirim. Bak oky nin söylediği yöntemi kullan. iyi teknik geliştirmişin oky. Bazen kendi kapadığım kapakları açamayınca bende öyle yapardım.

olmaz Pınar , kesinlikle olmaz. çok sıkı olmalı o kapaklar. içim rahat etmiyor abicim, napıyım.

o club açıldı cadıcık , geçiktin :p